Ek Para Kazandıran “Evde Paketleme İşleri” 2020

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 1

Ülkemiz gibi gelişen ülkelerde artık geçinmek çok zor. Bu nedenle bir çok kişi ev bütçesine katkı sağlamak için evde paketleme işleri arıyor. Bizde bu konuda size biraz fikir verelim dedik.

UYARI

Biz kimseye İŞ VERMİYORUZ. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz diye sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Bu tarz işleri verenleri Facebook gibi yerlerde bulmanız mümkün, ancak biz bilerek adres vermiyoruz çünkü bazıları dolandırıcı çıkabiliyor. Lütfen dikkat ediniz.

Günümüz şartlarında artık insanlar evlerini tek maaşla maalesef geçindirememektedir. Bunda haklılık payları da elbette ki yok değil, çünkü ihtiyaç duyulan hemen her şeye zam gelmektedir. İş fikirleri olarak Evde paketleme işleri sayesinde birçok aile evine ek gelir sağlamakta ve bir nebze olsun ihtiyaçlarını karşılayabilme adına rahatlamaktadırlar.

Özellikle ev hanımları, öğrenciler ya da dışarıda çalışma imkânı olmayan kişiler için evde paketleme işleri oldukça avantajlı ve rahat bir sektör olmaktadır.

Bu tarz işler sayesinde özellikle bayanlar ve öğrenciler kendilerine ek gelir sağlamakta ve kazandıkları parayı istedikleri gibi harcayabilmekteler. Evde paketleme iş alanı çok geniş bir yelpazeye sahip olup, kendinize uygun olan bir işi rahatlıkla seçebilmektesiniz.

Burada işveren firmaların en çok dikkat ettiği konu, kendilerine düzenli ve dürüst bir şekilde iş sağlayacak elemanlar olmaktadır. Şayet bu güveni oluşturursanız, hiçbir zaman iş noktasında sıkıntı yaşamazsınız.

Hemen her fabrika ve atölye gibi yerlerin paketleme bölümü bulunmaktadır. Fakat bazı dönemler çok fazla iş yükü birikmekte, böylesi durumlarda işçi alıp işçinin yemeği sigortası gibi masrafları üstlenmek yerine, evde paketleme işi yapan kişilere vermektedir. Evde ne gibi bir paketleme işi yapılır diye sakın düşünmeyin.

Çünkü evde; sabun paketleme, kürdan paketleme, boncuk paketleme, mum paketleme, gömlek katlama gibi daha aklınıza gelmeyecek bir sürü paketleme işi yapılabilmektedir. Böylesi bir işi yapmak ve evinize ya da kendinize ek gelir elde etmek için işveren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde birçok firma iş fikri dahilinde evlere paketleme işi vermektedir. Şayet paraya ihtiyacınız varsa sokak sokak iş aramanıza artık gerek kalmayacak ve iş resmen sizin ayağınız gelecek. Evinizde oturduğunuz yerden kolayca kendi paranızı kazanabileceksiniz. Şimdi sizlere evde paketleme işleri yapılabilecek ürünleri tanıtacağız.

Kazandıran Popüler Evde Paketleme İşleri

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 2
Evde Kürdan Paketleme İşi

1-) Evde Kürdan Paketleme

Ek gelire ihtiyacı olan insanların evlerinde ek gelir olarak yapabilecekleri işlerden ve en kolaylarından bir tanesi de evde kürdan paketleme işi olmaktadır. Kürdan üretimi ve ticareti yapan birçok firma iş yerine eleman almak yerine, paketleme işini evde yapan kişilere yaptırmaktadır. Böylece hem firma kazanç sağlamış oluyor hem de siz kazanç sağlamış oluyorsunuz. Oldukça kolay ve zevkli olan bu işte firma sizlere ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi göndermektedir.

Kargoyla bazen adresinize gönderilmekte bazen de malzemeleri siz gidip almaktasınız. Size gelecek olan malzemeler içinde; kürdan, kürdanları koyacağınız kutular ve hijyen açısından plastik eldivenler olmaktadır. Evde kürdan paketleme işi için firma sizlere her kutuya kaçar adet kürdan koyacağınıza kadar her detayı bildirmektedir.

Size verilen işin istenilen sürede teslim edilmesi firma ile sizin aranızda bir güven oluşmasını sağlayacaktır. Bu güven neticesinde firmalar sizinle sürekli çalışmak ister ve düzenli bir iş imkânı sağlamış olursunuz.

Günlük düzenli çalışmanız halinde evde kürdan paketleme işi size aylık ortalama 600 ile 800 TL arasında para kazandırmaktadır. Tabi ki bu rakam sizin hızınıza ve el yatkınlığınıza göre daha da artabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için evde kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 3
Evde Mum Paketleme İşi

2-) Evde Mum Paketleme İşi

Hiçbir zaman yeri doldurulamayan ve her daim en özel günlerimizde bize eşlik eden mum, birçok aile için ek gelir kapısı da olmaktadır. Evde mum paketle işi sayesinde birçok ev hanımı, evlerinde oturdukları yerden çocuklarının ihtiyaçlarını alabilecek bir gelir elde etmektedir. Özellikle düğünlerde, doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, kına gecelerinde ve daha birçok özel etkinliklerde mum kullanılmaktadır. Bu sebeple birçok firma birbirinden farklı mum üretmekte ve bu mumların paketleme işini de evde paketleme işi yapan kişilere vermektedir.

Paketlemesi oldukça kolay ve kazancı bol olan mum paketleme işi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü mum paketlemesi hem zevkli hem de eğlencelidir. Rengârenk ve birbirinden güzel kokulu mumları paketlemek benzeri birçok işe göre daha çekicidir.

Birçok firma hem iş yerinde zaman kazanmak hem de yeni alınacak elemanların yemek, yol ve sigorta gibi masraflarından kurtulmak istemektedir. Bu sebeple evde mum paketleme işi yapan kişilerle iletişime geçerek kendilerini ekstra masraftan kurtarmış olmaktadırlar.

Tek yapmanız gereken evde mum paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek olmaktadır. Firmalar sizlere paketleme işi için her tür malzemeyi göndermektedir. Böylece siz size gönderilen mumları verilen sürede paketleme yapar ve tekrardan firmaya gönderirseniz, her zaman çalışabileceğiniz bir iş bulmuş olursunuz.

Çünkü firma için en önemli şey verilen malzemenin zamanında ve eksiksiz teslimi olmaktadır. Hatta işi biraz daha ilerleterek komşularınızla birlikte bile oturarak bu işi yapabilir onlarında ek gelir edinmesini sağlayabilirsiniz. Bu işten ortalama aylık 2000TL ve üzeri kazanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 4
Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

3-) Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Öğrencilere ve ev hanımlarına kolaylıkla ek gelir kazandıracak işlerden bir tanesi de evde plastik bardak paketleme işi olmaktadır. Sizi kesinlikle yormayacak ve öyle ek bir zamana ihtiyaç bırakmayacak olan bu iş, sizlere rahatlıkla geçinmenizi sağlayacak bir ücret kazandıracaktır.

Özellikle her daim harçlık sıkıntısı çeken öğrenciler için çok avantajlı bir iş imkânı sağlamaktadır. Bu işi yapabilmek için tek yapmanız gereken plastik bardak paketleme işi veren firmalara ulaşmak olmaktadır.

Bu iş fikirleri de ilginizi çekebilir

Firmalar size ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi kargo ile göndermektedir. Bu malzemeler genellikle; pet bardak, karton bardak, şeffaf poşet, paketleme bandı ve koli olmaktadır. Firma için önemli olan size verdiği ürünleri paketlenmiş olarak zamanında teslim etmeniz olmaktadır. Bu ek iş sizlere aylık iş yapmanıza göre 500 ile 1500 TL arasında bir ek gelir sağlayacaktır.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 5
Evde Çorap Paketleme İşi

4-) Evde Çorap Paketleme İşi

Bir diğer evde yapılabilecek işlerden bir tanesi de evde çorap paketleme işi olmaktadır. Tamamen kolay ve zevkli bir iş olan çorap paketleme sizleri kesinlikle yormamaktadır. Birçok firma çorap paketleme işini evde paketleme yapan kişilere yaptırmaktadır.

Bu kişilerden bir tanesi de neden siz olmayasınız. Böyle bir iş yapmak için çevrenizdeki çorap paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin ve evinizde oturduğunuz yerden kimse ile muhatap olmadan paranızı kazanın. Firma size ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi göndermektedir.

Firma size gönderdiği çorap sayısı kadar çorap kartonu teslim eder, burada siz firmanın sizden istediği şekilde katlamaya özen göstermelisiniz. Evde çorap paketleme işi sayesinde ortalama rahatlıkla 1000 ile 15000 TL arasında bir ücret kazanabilmektesiniz. Daha detaylı bir bilgi almak için firma ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 6
Evde Sabun Paketleme İşi

5-) Evde Sabun Paketleme İşi

Sağlığımız açısından en önemli ürünlerden birisi olan sabun, aynı zamanda birçok kişi için ek gelir kapısı da olmaktadır. Sizde evde sabun paketleyerek ailenize ya da kendinize ek kazanç sağlayabilirsiniz. Birçok sabun sahip olduğu hoş koku sebebiyle sizleri adeta kendi renkli dünyasına çeker ve paketleme işini hiç sıkılmadan yaparsınız.

Evde sabun paketleme işi sayesinde aylık ortalama 1500 ile 2000 TL arasında kazanabilmektesiniz. Yeter ki firma ile aranızda bir güven oluşturun. Bu güven sonrasında firma sizinle her daim çalışmak isteyecektir.

Evde Paketleme İşleri Başvuru Nasıl Yapılacak?

Evet geldik zurnanın… 🙂 Evde iş veren bir çok firma yada bireysel kişi var ancak sizi şiddetle uyarıyoruz. İnternette; evde paketleme, evde iş gibi kelimeleri Google’da aradığınızda karşınıza çıkan çoğu site, sizden cep telefonu, e-posta hatta adres istiyor. Sizlerde bunları iş alacağım heyecanıyla paylaşıyorsunuz.

Yapmayın!

Bu siteleri açan kişiler size para kazandırmaktan çok, kendileri site üzerinden sizin sayenizde para kazanma derdinde. Bu sitelere kanmayın!

Peki evde iş almak için, evde paketleme işi almak ne yapacaksınız?

Bunun için yapmanız gereken facebook gibi sosyal medyalarda iş verenler sayfalarını, gruplarını takip etmeniz gerekiyor. Oralarda yapılan paylaşımlara göz atmanız, işi alan var mı, ücreti almış mı, yorumlara dikkat etmeniz gerekiyor.

UYARI

Biz kimseye İŞ VERMİYORUZ. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz diye sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Bu tarz işleri verenleri Facebook gibi yerlerde bulmanız mümkün, ancak biz bilerek adres vermiyoruz çünkü bazıları dolandırıcı çıkabiliyor. Lütfen dikkat ediniz

132 thoughts on “Ek Para Kazandıran “Evde Paketleme İşleri” 2020

 1. merhaba ben filiz. konyada yaşıyorum. evde 5 kişiyiz hızlıca ve temiz bir şekilde bitirebiliriz. maddi durumumuz pandemiden dolayı iyi değil işe ihityacımız var. geri dönüş yaparsaniz çok mutlu olurum. bu işe ihtiyacımız var.

 2. Cidden bilmiyorum yardımci oluyormusunuz gercekten merak ettim ben de issizim para kazanmak istiyorum ?

 3. Köyde oturuyorum ise ihtiyacım var. Paketleme hiç yapmadım ama yapabilirim diye düşünüyorum.

 4. Ev hanımıyım köyde oturuyorum ve paketleme işi için çevrem var kısa sürede verilen işi temiz yaparım yetiştririm.. İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yapar mısınız.

 5. Paketleme hangi iş olursa yaparız üc kişiyiz bu işide ck ihtycmz var kızım kaynanam ve ben esşim ceza evinde ve çalşcak kmsemiz yok lütfen geri dönüş yapn

 6. Merhaba ben nesibe ertaş ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Merhaba adım gamze, İstanbul Gaziosmanpaşa da ikamet ediyorum. Kendime ait olan dükkanda paketleme ve üretim işlerini kendim yapmak ve çevreme sunmak istiyorum.

 8. Her türlü paketleme işi yapabilirim bu işe gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Bursa osmangazi de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 10. BETÜL
  Merhaba istanbul pendikte oturuyorum ve ek işe ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim ilginize …

 11. Merhabalar ben kocaeli darıcada yaşıyorum. bu işi yapmak istiyorum. iki kişiyiz. 20 yaşındayım

 12. mum, kürdan, bardak paketleme işi yapmak istiyorum istanbul pendik te oturuyorum iletşime geçip bilgi verirseniz sevinirim

 13. Meraba bn pinar şimsek tekirdagda oturyrum acil ise ihtycm var evden para kaznmak istyrum yardmci olurmsnz

 14. Merhaba ben istanbul arnavutköyde oturuyorum esimden ayriyim ve kızımı okutuyrm evde yapabilecegim ek bir ise cok ihtiyacm var dönüş yaparsaniz cok sevnirim

 15. Öğrenciyim ve maddi anlamda derslerimi aksatmadan paket isini yapabileceğimi düşünüyorum lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 16. Erzurumda ikamet etmekteyim.geçinmek çok zor malum.Paketleme işlerine talibim.Bu işlerde geri dönüş oluyor mu acaba 3-4 yıldır basvurduğum bu tarz işlerden hiç dönüş olmadı merakımı mazur görün. iyi günler.

 17. Merhabalar ben ankara çankayada oturuyorum adım aylın evim kira ve 1.5 yıldır işsizim evde herturlu paketleme isi yapabilirim cevremde çok arkadaşım var o yüzden en kısa zamandada teslim edebilirim lütfen bana ulaşın emin olum memnun kalırsınız paketleme,katlama,süsleme her türlü iş gelir elimden

 18. Ankara Mamak/Akdere ‘de oturuyorum. Verilen zaman çerçevesinde seri ve hızlı bir şekilde teslim edebileceğimin sözünü verebilirim.

 19. Antalya Lara her türlü paketleme işi itinayla yapılır. Kadro sağlam ve kalabalık işler zamanında teslim edilir.

 20. Merhaba bu ek işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim yeni evliyim eşime destek amaclı istiyorum yanıtınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim bu arada sincanda oturuyorum ve bol bol vaktim var

 21. Meryem benim.Ek is yapmaya çok ihtiyacım var evim.kira çocuğuyla yaşıyorum hic bir gelirim yok paketleme isi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ankara sincan

 22. İzmir bucada oturuyorum. Paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Bu işe çok ihtiyacım var.

 23. Merhabalar,

  Aileme destek oluyorum . İstanbulda oturuyorum. Aynı zamanda evlilik hazırlık sürecindeyim ve birazcık borcum bulunmaktadır. onları kapatıp evlilik hazırlığı olacak. Çok acil ihtiyacım var. Bilgisayar ile aram iyidir.

  lütfen geri dönüş yapar mısınız

 24. Merhaba yardımcı olurmusunuz bu işe ihtiyacım var ve elim pratik evde oldugum için bolca zaamanım oluyor

 25. Merhaba iyi çalışmalar Ben İzmir Menemen/Kent2 de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var. Bu iş için 4 kişi ekibim var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 26. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz istanbul/silivri

 27. Ümraniyede oturuyorum tüm paketleme işlerini yapabilirim ihtiyacım var dönüş yapılırsa cok sevinirim

 28. ANKARA da hiç mi iş yok ne yapıyoruz arkadaş sadece iş istiyoruz hiç mi firma yok bur da anlamadım sadece evde yapabilecegim iş istiyorum lütfen evde iş yapmak isteyen çok insan var ama iş yok
  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

 29. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

 30. sincan yenikentte oturuyorum evde 2 kişiyiz paketleme işi, istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 31. sincan yenikette oturuyorum 2 kişi olarak evde paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

 32. Bende evde boş oturuyorum en azından eşime destek olmak için evden çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İSTANBUL/ATAŞEHİR

 33. Çanakkale lapsekıde oturuyorum 1 bebegım var ve calişamiyorum bu işe cok ama cok ihfıyacın var geri donüş yaparsanız sevinirim

 34. Cok acil ise ihtiyacm var her turlu paketleme isi yaparm zamaninda teslm edrrm lutfen donus saglarsaniz cok sevinirim

 35. Adım Ufuk, İstanbul Büyükçekmece de yașıyorum .2 çocuğum var ,kirada oturuyoruz . Bu iş için 3 kişilik ekibim mevcut.
  Konu ile ilgili dönüşünüzü bekliyorum

 36. Her paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanıZ çok sevinirim her başvuran gibi ihtiyacım var bemimde iyi çalışmalar

  1. Bende kürdan paketleme mum paketleme veya çorap paketleme hangisi olursa yapabilirim geri dönüş bekliyorum Niğde / Ulukışla

  1. Benimde ihtiyacım var hangi iş olsa yaparım ama paketleme işi lütfen geri dönüş yapın bir aydır sraştırıyorum ablama istiyorum bende ysrdım edecem ben süreyya bekliyorum

 37. Merhaba izmirde yasiyorum her turlu paketleme vb isi yapabilirim elim hizlidir acil donus yapilabilirse sevinirim tesekkur ederim

 38. Merhaba lutfn bensw evde paketleme isi istiyorum geri donus yaparsnz cok sevinirim ekip halindede yaparız seri sekilde yeterki bana dönün lütfen paraya ve işe cokkk ihtiyacım var

 39. Bende paketleme işi yapmak istiyorum, gerçekten iş veriyormusunuz, insanları oyalıyormusunuz

  1. Biz kimseye İŞ VERMİYORUZ. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz diye yol göstermeye çalışıyoruz. Bu tarz işleri Facebook tarzı yerlerde verenleri bulmanız mümkün ama bilerek adres vermiyoruz çünkü bazıları dolandırıcı çıkabiliyor.

   1. Merhaba. İsmim Handan. İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum. 22 yaşındayım. Ekibim 3-4 kişilik. Ailemle beraber ek gelir sağlamak istiyoruz. Her konuda elimizden gelenin fazlasını yapmak için gayret gösteririz. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 40. Duzce Merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacim var kirada oturuyoruz kürdan çorap sabun mum paketleme herturlu işi yaparim geri donus bekliyorum sıkıntımız çok
  Teşekkurederim

 41. ALAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN BEN ENGELLİYİM EVDE 6 KİSİYİM EVE GELİR SADECE ENGELLİ MASI ODA 480 TL COCUKLAR4 TANE OKUYOR BENİM İSE İYTİYACIM VAR BEN AFYONDAYIM MERKEZ RİCA EDERİM BENİ ARARSANIZ

 42. Merhaba,
  İstanbul Kağıthanede ikamet ediyoruz. Belirttiğiniz tarzdaki işleri hem ev ekonomimize katkıda bulunmak hem de bakıma ve tedayiye muhtaç sokak hayvanlarına faydamız olması açısından istiyoruz. İş disiplini ve sorumluluk sahibi 3 arkadaşız. Bir şekilde herhangi bir paketleme işi için geri dönüş sağlanırsa çok mutlu oluruz.
  İyi çalışmalar

 43. Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum evime kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 44. Merhaba iyi günler. İsmim Erkan Kılıç. 26 yaşındayım ve üniversiteden mezun oldum. Şu an İşkur´un sağlamış olduğu bilişim kursuna gitmekteyim. Kurs boyunca sigortamız yattığı için maalesef çalışamıyorum. Zaten çok yoğun bir kurs olduğu için dışarıda çalışma imkanım kalmıyor.Burada Beyoğlu´nda ailemden uzakta yaşıyorum. Ve çok acil maddi desteğe ihiyacım var. Her türlü paketleme, dizme vs işini kolaylıkla yapabilirim. Lütfen destek olun. Çünkü bu sıkıntılarla kendimi kursuma da veremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

 45. Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bu işe cok ihtiyacım var

 46. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ama elimde diplomam yok sıkıntı olur mu çok istiyorum paketleme olsun da hangisi olursa farketmez haber bekliyorum lütfen dönün ortaokul mezunuyum okumam yazmam var iki çocuk annesiyim

 47. Samsun’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çorap sabun paketleme yapabilirim evli bir çocuk annesiyim inşallah geri dönüş yaparsınız

 48. herkes kolay yoldan para kazanma peşinde, kimse uğraşmak istemiyor para kazanmak için 😀 ilginç bi milletiz

  1. Facebook gibi yerlerde evden iş için gruplar var oralarda epey ilan veriliyor. Hepsi ile irtibata geçip kafanıza yatanı alabilirsiniz. Biz hepsine güvenmediğimiz için adres veremiyoruz

   1. Eşim böbrek hastası çalışamıyor 2 tane çocugum var evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir