1. Anasayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar! 2024 Kazanç ve kar oranı

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar! 2024 Kazanç ve kar oranı
Çiğ Köfteci Açmak Ne Kadar Kazandırır? 2022

Karı oranı iyi olan, fazla sermaye gerektirmeyen çiğ köfte bayiliği veren firmalar için detaylı bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bundan 10-15 yıl öncesine kadar çiğ köfte dükkânı bulmak çok zor olmaktaydı. Hemen hepsi kendi haline bir sokak arasında ufak işletmeler olarak hizmet vermekteydi. Çiğ köfte bayilik sistemi günümüzde ise o kadar gelişti ve çoğaldı ki, hemen her sokak ya da köşe başında en az bir tane çiğ köfte bayisine rastlamak mümkündür. Şimdi hemen her çiğköfte markası kendi başına bir yıldız oldu ve mükemmel bir müşteri potansiyeli oluşturdu.

Oldukça cüzi sermayeler ile kurulabilen ve çok kısa zaman içerisinde de işletmecisine parasını iade eden bu iş sektörü günümüzün parlayan yıldızı olmaktadır. Bütün çiğ köfte markalarının 2019 için toplam hedefleri ise ülkemize 900 tane daha bayilik kazandırabilmek.

Bu markalardan kimisi bayilik için franchise ücreti almazken, kimisi ise isim hakkı altında çok cüzi ücretler almaktadır. Eğer sizde bir çiğ köfte bayiliği almayı düşünüyorsanız, öncesinde kesinlikle bu yazımızı okumalısınız.

Çiğ Köfte Bayiliği Karlı mı?

İnsanlar doğal olarak bir işe başlamadan önce o işin kazançlı olup olmadığını araştırmakta ve ona göre işe sermaye bağlamaktadır. Fakat çiğköfte sektörünün kazançlı olup olmadığını çok fazla araştırmadan etrafınıza bakarak da görebilirsiniz. Çünkü neredeyse hemen her sokakta bulunan bu dev markaların her birinin zaten belli bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır.

Hemen her yaştan insanın damak zevkine hitap edebilen çiğköfte insanımız tarafından çok sık olarak tüketilmektedir.

Herkesin beğendiği ve her daim tüketmek istediği bu eşsiz lezzetin çok tercih edilmesi, çiğ köfte bayiliği kazançlı mı sorunuza cevap olmaktadır. Hiçbir zaman popülaritesinden ödün vermeyecek olan bu lezzet, disiplinli çalışan ve temiz iş yapan hemen her işletmeciye rahatlıkla fazlasıyla kazanç sağlayacaktır.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar! Kazanç Ne? Karlı mı?

Bu sektörde birçok dev marka girişimcilerden hiçbir ücret almadan franchise verirken, bazı markalar ise ortalama 5000 ile 35000 arasında değişen miktarlarda bir bedel almaktadır. Şimdi hep birlikte bu dev markalara ve bayilik şartlarına göz atalım.

çiğ köfte bayiliği
çiğ köfte bayiliği

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik ve Şartları

Arnavutköy’de 2005 yılında kurulan ve burada şirin bir dükkânda faaliyet göstermeye başlayan Ziyafet Çiğköfte, günümüzde neredeyse hemen her ilimizde bulunmaktadır. Tamamen kendine özgü lezzeti ve sunumu ile müşterilerinde apayrı bir damak tadı oluşturmuştur.

Eşsiz lezzeti ve doğallığı ile ziyafet çiğköfte bayilik siz müşterilerine en kaliteli ve en doğal çiğ köfteleri sunmaktadır. Ailenizle birlikte güven içerisinde tüketebileceğiniz bu lezzette hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tamamen firmanın kendi üretimi olan çiğköfte, müşterilerine yine sayısız yan ürün menüsü ile sunulmaktadır. Her geçen gün kendilerini daha da geliştiren ve çiğköfte lezzetinde Nirvana’ya ulaşmaya çalışan firma, sizler için kendisini sürekli güncellemektedir. Ziyafet Çiğköfte firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır. Bu anlayışı sayesinde de en çok tercih edilen dev markalardan birisi olmayı başarmıştır.

Sizde acının her türlüsü ile tanışmaya hazır olun ve bu eşsiz lezzetin tadını çıkarın. Hedefini yüksek tutan firma, sadece ülkemizde ki girişimcilere değil, yurt dışındaki girişimcilerden de Ziyafet Çiğ köfte franchise şartları için uygun olanlara bayilik vermeyi planlamaktadır.

Girişimcilerin ekonomik durumunu göz önünde bulunduran firma her tür esnekliği sağlamaktadır. Eğer sizde bu büyük ailenin bir parçası olmak ve kısa zamanda büyümek istiyorsanız, aşağıdaki iletişim adresi ile irtibata geçiniz.

 • İletişim tel: 444 34 05 / www.ziyafetcigkofte.com.tr
  Yatırım Bedeli: 80.000-100.000 TL
  Kardan Pay: Alınmıyor
  Ortalama Kar oranı: %100

Oses Çiğ Köfte Bayilik ve Şartları

Çiğköfte sektöründe bütün ilklerin öncüsü olan ve olmaya da devam eden Oses Çiğköfte, çiğköfte sektörünün lider bir markası olmaktadır. Şirin mi şirin bir dükkânda başlayan çiğ köfte maceramız şimdilerde ülkemizin 70’i aşkın ilinde ve 800’ün üzerine şube ile adeta ülkemizi bir ağ gibi sarmıştır. Hemen her yaş ve kesimden insanın severek tükettiği eşsiz lezzeti, Oses Çiğköfte bayilik sistemi sayesinde bütün vatandaşlarımıza hızla ulaşmaktadır.

Oses bayilik için şu açıklamayı yapıyor: Firma olarak hedefimiz kesinlikle sadece ülkemizle kalmayıp, dünyanın her yerine ulaşabilmek olmaktadır. Firmamız Avrupa standartlarına uygun olan Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını kurmuştur. Kurduğu bu fabrika sayesinde el değmeden ve kesinlikle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan en lezzetli çiğköfteleri üreten firmamız ülkemiz adına bir ilke imza atmıştır.

Oses Çiğköfte malzemelerinin doğallığına ve kalitesine dikkat ettiği gibi, firmasında çalıştırdığı personeline de dikkat etmekte ve her birini özenle seçmektedir.

Oses Çiğ köfte bayilik şartları arasında ilk sırada yer alan müşteri memnuniyeti kuralına dikkat eder ve insanlara güler yüzle hizmet sunarsanız, kesinlikle çok büyük kazançlar elde edersiniz. Şayet sizde etsiz çiğköfte sektöründe bir numara olmak istiyorsanız kesinlikle en kısa sürede Oses çiğköfte ile iletişime geçmelisiniz.

 • İletişim tel: 444 50 02 / www.oses.com.tr
  Yatırım Bedeli: 60.000-100.000 TL
  Kardan Pay: Alınmıyor
  Ortalama Kar oranı: %100

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Hemen herkesin çiğköfte denildiğinde ilk aklına gelen marka olmak elbette ki bizler için gurur verici olmaktadır. Kalitenin ve güvenin adresi olan Komagene Çiğ köfte, insanlarımız tarafından bilhassa aranılarak bulunmaktadır. Firma olarak kendimize “bir dünya markası olmak” vizyonunu belirledik ve bu vizyonumuz doğrultusunda da ilerlemekteyiz. Komagene Çiğköfte bayilik sayımız ülkemizin 78 ilinde, 1000 üzerinde bir rakama ulaşmış durumdadır.

Komagene bayilik için şu açıklamayı yapıyor: İlk olarak amacımız bu rakamı 81 ilimize yaymak ve bayilik sayımızı da daha da artırmak olmaktadır. Sadece ülkemizle sınırlı kalmayan şubelerimiz şu anda dünyanın 8 farklı ülkesinde 30’a yakın şubesi ile hizmet sunmaktadır.

Tamamen doğal ve her damak tadına uygun çiğ köfte çeşitlerimiz ve bol miktardaki yan ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Firma olarak belki de hiçbir bayide olmayan çok gelişmiş bir denetleme sistemine sahip olmaktayız.

Sizde şayet bizimle birlikte büyümek istiyorsanız, Komagene Çiğ köfte franchise şartları gereği ferah bir mekâna, kesinlikle müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına çok dikkat etmelisiniz. Bu şartları sağlıyorsanız daha fazla beklemeyin ve aşağıdaki iletişim numarası aracılığı ile bu büyük ailenin bir parçası olun.

 • İletişim tel: 444 65 64/ 0216 367 97 00 / www.komagene.com.tr
  Yatırım Bedeli: 60.000-100.000 TL
  Kardan Pay: Alınmıyor
  Ortalama Kar oranı: %100

BATTALBEY ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik ve Şartları

Ülkemizde çiğköfte sektörünün en önde gelen markalarından olan Battalbey Çiğ köfte, çok hızlı bir şekilde büyümeye ve kendisiyle birlikte girişimcilerini de büyütmeye devam etmektedir. Kesinlikle gerek ve yeter şartı sağlayan hemen her girişimciye bayilik imkânı tanıyan firma, elinden gelen her tür desteği de sağlamaktadır.

Battalbey Çiğ köfte bayilik alan girişimcilerini her daim kollayan ve hemen her desteği sağlayan firma; kendisine %5 kar oranı, bayilerine ise %100 kar oranı bırakmaktadır.

Hem doğallığı hem de lezzetiyle piyasaya en kaliteli çiğ köfteyi yine en uygun fiyata sunan firma, hemen her insanımıza ulaşmayı ve bu eşsiz lezzeti tattırmayı kendisine hedef belirlemiştir.

Ülkemizde en fazla şubesi olan bir firma olarak sizleri de en kısa sürede bizimle birlikte büyütmeyi amaçlıyoruz. Bunun için tüm yapmanız gereken, uygun bir mekân bulup hazır hale getirmek ve bizden ürün sipariş etmek olmaktadır.

 • İletişim tel: 0555 324 84 23 / www.battalbey.com.tr
  Yatırım Bedeli: 35.000 TL
  Kardan Pay: Alınmıyor
  Ortalama Kar oranı: %100
çiğ köfte bayiliği
çiğ köfte bayiliği

Biyesen Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Özellikle İstanbul Bağcılar, Esenler gibi bölgelerde bayilik açan Biyesen çiğ köfte hızla tüm Türkiye’de çiğ köfte bayiliği açmak için kolları sıvadı.

Şubelerinde çift lavaş ile sardığı çiğ köfte dürümleri ile bilinen Biyesen çiğ köfteleri diğer bayilik veren firmalar gibi kolayca bayisi olabilmeniz için çeşitli olanaklar sunuyor. Sizde biyesen çiğköfte bayiliği almak istiyorsanız, şartlarını, karını ve diğer bilgileri öğrenmek için aşağıda ki iletişim bilgilerinden Biyesen çiğ köfte bayilik bilgisi alabilirsiniz.

 • İletişim tel: 0212 474 07 91 / www.biyesen.com.tr
  Yatırım Bedeli: 30.000 TL civarı tahmini net bilgi alınız
  Kardan Pay: Alınmıyor / Arayıp bilgi alınız
  Ortalama Kar oranı: %100 / Arayıp bilgi alınız

Omis Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Farklı dükkan tasarımı ile dikkat çeken Omis çiğ köfte de bilinen bir çiğ köfte bayiliği sunuyor. Bir çok yerde karşımıza çıkan Omis çiğ köfteleri canlı dükkan tasarımı, lezzetli çiğ köfteleri ile diğerlerinden sıyrılmaya çalışıyor.

Omis çiğ köfte bayilik için vaadlerini şu sözlerle ifade ediyor: “Sizler de Omis Çiğ Köfte ailesine katılarak, bu kaliteli oluşumun içinde yer alabilir, çok avantajlı şartlarla bir Omis Çiğ Köfte bayisi olabilirsiniz. Güleryüz, samimiyet ve dürüstlük üçlüsüyle yolumuza devam ederken, sizleri de yanımızda görmek, franchising, bayilik detaylarımızı yüz yüze görüşmek isteriz.”

 • İletişim tel: 444 93 41 / www.omiscigkofte.com.tr
  Yatırım Bedeli: 60.000 TL civarı tahmini net bilgi alınız
  Kardan Pay: Alınmıyor / Arayıp bilgi alınız
  Ortalama Kar oranı: %100 / Arayıp bilgi alınız
 • Ekstra kampanya: yeni bayi getirene 1000 Tl veriyor

Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayiliği ve Şartları

En çok bilinen ve ün yapmış çiğ köftecilerden biri olan Adıyaman çiğ köftecisi için bayilik almak istiyorsanız aşağıda ki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adıyaman çiğ köftecisinin bayileri için yaptığı açıklama göre: “Bayilik adı bedeli alınmıyor. Ömer Aybak, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına distribütöre bağlı olan bölgeler haricinde franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden Ömer Aybak ailesine katılabilirsiniz.

Tek prosedür, Ömer Aybak’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.Eğitim reklam gideri alınmıyor. Ömer Aybak ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.

Ömer Aybak bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Adıyaman çiğ köftecisi sevkiyat ve satışı barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle yapılıyor.

Adıyaman çiğ köftecisi standartları

Ömer Aybak ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırdığınızda, standartlara ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.

 • İletişim tel: 444 92 02 / www.adiyamancigkoftecisi.com
  Yatırım Bedeli: 60.000 TL civarı tahminidir net bilgi alınız
  Kardan Pay: Alınmıyor / Arayıp bilgi alınız
  Ortalama Kar oranı: %100 / Arayıp bilgi alınız

Not: Rakamlar önceden yazıldığı için güncelliğini kaybetmiş olabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. 03/06/2019

  Faydalı paylaşım olmuş bence ilk defa mekan açanlar İçin

 2. 03/06/2019

  Türkiye de herkes açar oldu zor meslek 🙂

 3. 03/06/2019

  ramazan ayında heryerde var ve çok fenomen olan yerler çok kazanır broşür dğıtılarak kazanç sağlanabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir