E-Posta: iletisim@yerliteknoloji.net

Yönetmen: Coşkun Uygun

Editörler: Tuğba Uygun, Coşkun U.

Muhasebe: Ahmet

Adres: Esenler,/ İstanbul TÜRKİYE

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@yerliteknoloji.net

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2015 Yerliteknoloji.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Yerliteknoloji.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Yerliteknoloji.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yerliteknoloji.net. However, sometimes the Yerliteknoloji.net uses third parties to process your information. Yerliteknoloji.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Yerliteknoloji.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yerliteknoloji.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yerliteknoloji.net and its services. When you use Yerliteknoloji.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yerliteknoloji.net cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.yerliteknoloji.net yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, firmainize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@yerliteknoloji.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm dış/harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yerliteknoloji.net harici dış linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyrigth 2015 Yerliteknoloji.net, tüm hakları saklıdır.