1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

2024 Facebook canlı yayın yorumları nasıl kapatılır?

2024 Facebook canlı yayın yorumları nasıl kapatılır?
Facebook Videoları Nasıl İndirilir

Facebook canlı yayın yorumları nasıl kapatılır? 

Periscope ile başlayan canlı yayın furyası facebook ile devam ediyor. İşte face canlı yayınları ile ilgili ip uçları.

Facebook dünyada hemen herkesin bildiği, bilmekle kalmadığı en az bir kez kullandığı, duyduğu bir fenomen haline geldi. Milyarlarca kişinin facebook hesabı bulunuyor ve bu sosyal medya çılgınlığı başka başka uğraşlar ile devam ediyor.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? İşte Cevap

Facebook dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma yazılımı WhatsApp’ı satın almıştı. Yani sosyal medyada bir numara olan firma anlık mesajlaşma da da bir numara. Şimdi gözünü anlık canlı yayın sektörüne diken face, birincilik koltuğunu sektörün iddialı uygulaması Scope’dan almak için düğmeye bastı.

2024 Facebook canlı yayın yorumları nasıl kapatılır? 2

Facebook kullanıcıları artık kendi hesapları üzerinden canlı yayın yapabiliyor ve bunu takipçileri ile paylaşabiliyor. Bu canlı yayın sırasına kullanıcılar yorum yapabiliyor, beğenebiliyor, canlı yayını tam ekran yapabiliyor.

Canlı yayın izlerken karşılaşılan en büyük sorun sık sık yapılan video yorumları. Yorumlar yüzünden canlı yayın rahat izlenemiyor. Bu daha çok çok popüler yayınlar için geçerli. Maç, konser yayınları gibi. Tabi yorumlardan zevk alan önemli bir kitle de mevcut.

Facebook Ön Belleği Nasıl Temizlenir?

YORUMLARI KAPATMAK BU KADAR KOLAY!

Canlı yayın sırasında yapılan yorumları ekrandan gizlemek, yorumları kapatmak için yapmanız gereken tek şey yorumların üstüne dokunup sağa doğru çekmek. Geri getirmek içinde hareketin tersini yapmanız yeterli.

Facebook yorumlarını kapattıktan sonra tekrar açmak için aynı şekilde ekranı sağdan sola doğru çekmeniz yeterli, böylece yorumları açıp kolayca kapatabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir