1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Netgsm TL yükleme 2024 Kontör yükleme

Netgsm TL yükleme 2024 Kontör yükleme
Netgsm TL yükleme 2022 Kontör yükleme

Yeni nesil telefon operatörü olan Netgsm TL yükleme, Netgsm kontör yükleme işlemleri nasıl yapılır? işte detaylar…

Netgsm nedir? Kimdir?

Netgsm 2009 kurulmuş ve sabit hat, sms hizmeti veren bir firma olarak doğdu. Şimdi ise Türkiye’nin Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’dan sonra 4. telefon operatörü olan Netgsm, diğer operatörlerden farklı olarak sanal bir operatör olarak anılıyor. Şuan da ortalama 180 bin abonesi bulunan Netgsm, mobile operatör yolculuğuna iddialı adımlar ile başlıyor.

Buna karşın yılların birikimi ile tecrübesini kullanan Netgsm telefon hattı sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Yıllardır sahip olduğu bilgi ve birikimi telefon operatörlüğü sektöründe de göstermeye başlayan Netgsm yaptığı kampanyalar ile müşteri toplamaya çalışıyor.

Mevcut Netgsm aboneleri ise Netgsm TL yükleme işlemi nasıl yapılır? onu merak ediyor…

Netgsm numarası kaçla başlar?

Netgsm operatörünün kullandığı telefon numaları 0510 ile başlamaktadır. Netgsm’in ana kullanım blok numaraları 0510 olup, numara taşıma işlemleri de Netgsm’de yapılabildiği için 0535, 0532,0540,0545,0536,0555,0554 gibi diğer Gsm operatörlerinin de Netgsm’li olduklarını göreceğiz.

Tam tersi olarak da 0510 numaralı bir Netgsm abonesinin Turkcell, Türk Telekom yada Vodafon’lu olduklarını ileri dönemlerde görebileceğiz.

Netgsm TL yükleme / Kontör yükleme nasıl yapılır?

Netgsm TL yüklemi için NETGSM resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Hem güvenlik hem e hız açısından şuan tek seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Netgsm TL yükleme işlemi için online işlemlere giriş yaptıktan sonra almak istediğiniz TL miktarını seçtikten sonra kredi kartı ile TL yükleme işlemi, kontör yükleme işlemi başarıyla sağlanmış olacaktır.

Netgsm tl yükleme, kontör yükleme işlemi sadece ön ödemeli yada bilinen adıyla kontörlü gsm hatlarında geçerlidir. Faturalı Netgsm aboneleri TL veya kontör yükleyemezler. Faturaları hat sahipleri TL/kontör yüklemek yerine bir interne paketi, ses/konuşma paketi, SMS paketi satın alabilirler. Böylece tarifeleri dışında ekstra paket alabilirler.

Faturalı Netgsm aboneleri tıpkı kontörlü hatlar, ön ödemeli hat sahipleri gibi ek paket işlemlerini Netgsm online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirler.

Netgsm müşteri hizmetleri numarası nedir?

Netgsm müşteri hizmetleri numarası  0 850 303 0 303 ve 0 312 911 0 911 numaraları hatlardan müşteri hizmetleri görüşmek mümkündür.

Netgsm numara taşıma yapılır mı? nasıl yapılır?

Evet Netgsm’de tıpkı Türk telekom, Turkcell, Vodafone’da olduğu gibi GSM operatörleri arasında numara taşıma hizmeti sunulmaktadır. Netgsm operatörünün numara bloğu 0510’dur. 0510 numarasını alsanız bile daha sonra Turkcell’e, Vodafone’a veya Türk Telekom’a geçebilirsiniz ve geçişten sonra numaranız yine 0510 olarak kullanılacaktır, değişmeyecektir.

NETGSM numara taşıma işlemine hemen başlamak için NETGSM online sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.

Netgsm paketleri nelerdir?

Netgsm paketleri ile internet, sms ve ses/konuşma hizmeti satın alabilirsiniz. Netgs, tıpkı Turkcell’in yaptığı gibi, Türk telekom’un yaptığı gibi ve Vodafone’un yaptığı gibi kullanıcılarına çeşitli ses, sms ve internet paketler sunuyor.

Diğer operatörlerde olduğu gibi özellikle yeni abonelere uygun paketler sunan Netgsm, çok yeni bir gsm operatörü olduğu için eski yada yeni abone farkı olmaksızın şuan herkes için geçerli indirimli paketler sunuyor. Netgsm paketlerine internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir