1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

State of Survival PC indir 2024 Bilgisayarda oyna

State of Survival PC indir 2024 Bilgisayarda oyna
State-of-Survival-pc-indir

Sevilen oyun State of survival Zombie War PC için indirip oynayabilirsiniz. İşte detaylar…

State of Survival: Zombie War

State of survival, KingsGroup Holdings tarafından 26 Ağustos 2019’da yayınlandı. Piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıldan kısa bir süre içinde, yalnızca Google Play’de 50 milyondan fazla indirildi ve şu anda 2 milyondan fazla oy ile 5 yıldız üzerinden 4,5’te yer alıyor. SoS, iTunes App Store’da şu anda 100 binden fazla kullanıcı yorumuyla 5 üzerinden 4,7 yıldız derecesine sahip. Bu büyük bir başarı olarak kabul edilebilir ve oyun, oyun izleyicileri tarafından çok iyi karşılandı.

State of Survival PC indir 2024 Bilgisayarda oyna 1
State-of-Survival

ATMOSFERİ NASIL?

Bu kıyamet sonrası bir zombi hayatta kalma oyunu olduğundan, önce bu bölümünü gözden geçirmek adil olur. State of Survival oynarken kesinlikle dünyanın çok kaotik bir durumda olduğu hissine kapılacaksınız. Kampınız sürekli zombilerle çevrili olacak ve asla gerçekten güvende hissetmeyeceksiniz.

Film müziğine gelince, özellikle ölümsüzlerle savaşırken gerilimi artırmaya gerçekten yardımcı oluyor. Arka planda ustaca oynuyor ve daha sert düşmanlar ve patronlarla karşılaştıkça daha belirgin hale geliyor. Genel olarak, film müziği ve ses efektleri düzgün bir şekilde yapılmış ve kıyamet hissine büyük ölçüde katkıda bulunuyorlar.

Ayrıca diyalogların birçoğunun tamamen seslendirildiğini ve seslendirme sanatçılarının karakterleri canlandırmak için oldukça iyi bir iş çıkardığını belirtmekte fayda var. Ana kadronun her biri, sevimli ve neşeli bir kız olan Maddie’den, sabırlı ve sakin Çavuş ve kaba ama arkadaş canlısı Rusty’ye kadar farklı bir kişiliğe sahiptir. Bu karakterleri kesinlikle seveceksiniz ve onları oldukları gibi yaptıkları için geliştirme ekibine teşekkür ederiz.

OYNANIŞ NASIL?

Oyun kıyamet sonrası dünyada geçse de özünde State of Survival bir strateji oyunudur. Başladıktan kısa bir süre sonra, hayatta kalanların yerleşimini keşfedeceksiniz ve kendi geçiminizi sağlamak için, içindeki herkesin hayatta kalmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek. Başlangıçta, yerleşim yeriniz oldukça küçüktür ve yalnızca birkaç temel binaya sahiptir. Genişletmek için çevredeki zombileri ve diğer canavarları temizlemeniz gerekecek.

Oyunun ilerleyişi oldukça basit. Ana binanızı, yani Karargahınızı yükseltmek için bir dizi görevi tamamlamanız gerekecek. Bunlar oldukça basit ve doğrudan. Bazıları çevredeki alanları temizlemeyi, hayatta kalanları kurtarmayı, diğer bazı binaları inşa etmeyi veya yükseltmeyi vb.

Oyun, yiyecek, odun, demir, gaz, enerji ve benzeri gibi birçok farklı kaynağa sahiptir. Ayrıca, türün diğer oyunlarındaki mücevherlere veya elmaslara eşdeğer olan Biocaps adlı premium bir kaynak da var. Her bina inşa etmek ve yükseltmek için belirli miktarda kaynak gerektirir. Başlangıçta, bu maliyetler yüksek değildir, ancak sonunda, ilerledikçe binaları yükseltmek ve birlikleri eğitmek daha uzun sürecektir. Yerleşiminizin ilerlemesi, piyasada bulunan diğer birçok strateji oyununa oldukça benzer olacaktır.

Oyunun diğer yönlerinden biri, belirli zombi alanlarını temizlemeyi içerir. Kahramanlarından bazılarını yerleştiriyorsun ve zombilerle savaşıyorlar… basit, değil mi? Pek değil. Kahramanların her birinin savaş sırasında kullanabilecekleri kendine özgü becerileri vardır ve her biri farklı bir tarza uygundur. Örneğin, bazı kahramanlar ön saflarda olmayı, düşmanları yakından almayı tercih ederken, diğerleri uzaktan ateş etmeyi vb.

Bir de oyunun çok oyunculu yönü var. Diğer birçok strateji oyununda olduğu gibi oyunun diğer oyuncuları ile arkadaş olabilecek ve ittifaklara girebileceksiniz. Bu, oyunun müttefiklerinizle birlikte sunduğu en zorlu mücadelelerden bazılarını üstlenmenizi sağlayacaktır. Ve SoS çok oyunculu bir oyun olduğundan, bunun Oyuncuya karşı Oyuncu yönü de vardır.

Sonuç olarak, oyun bir strateji oyunu için kesinlikle iyi olan birçok içerik sunuyor. Sosyal yönü çok güçlü ve ittifakınızın üyeleriyle işbirliği yapmak muhtemelen SoS’un sunduğu en ilginç şeylerden biri.

State of Survival PC indir 2024 Bilgisayarda oyna 2
survival-of-state-zombie-wars-pc-indir

GÖRSELLİK NASIL?

Görsel olarak, oyun çok etkileyici değil. Oyun, 3D modeller içeriyor, ancak görsel olarak çok etkileyici görünmüyorlar, özellikle de gerçek savaşta değil. Zombilerden bazıları doğrudan PlayStation One’dan çıkarılmış gibi görünüyor ve bu hiç de abartı değil. Neyse ki, kahramanlar iyi görünüyor ve bazı ortamlar iyi görünüyor ve ayrıntılı.

Anlaşılır bir şekilde geliştiriciler, oyunun performansını optimize etmek için birçok oyun içi modelin kalitesini düşürdü. Yine de, düşmanların birçoğunun ağrıyan bir başparmak gibi dışarı çıktığını fark etmeden başarısız olamazsınız.

State of Survival: Zombie War PC’ye Yükleme

State of survival Zombie War oyununu sadece telefonda değil PC’de de oynayabilirsiniz. Bluestacks programını daha önce anlatmıştık. PC’ye indirmek için BURAYA tıklayın açılan sayfada aşağıda ki görselde ki gibi karşınıza çıkan Oyun State of Survival PC’de Oynayın yazan yere tıklayın.

Bluestack PC’ye kurulacak.

Daha sonra Bluestacks içinde ki oyunun görseline tıklayın ve Google play’den oyunu Bluestack’e yükleyin.

Artık State of Survival: The Zombie War oyununu PC de oynayabilirsiniz.

State-of-Survival-pc-indir
State-of-Survival-pc-indir

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir