Facebook Videoları Nasıl İndirilir? 2022 İşte Cevap

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? 2022 İşte Cevap 1

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? İşte Cevap…

Hepimizin yaygın ve yoğun olarak kullandığı sosyal medya sitelerinden olan Facebook’ta günlük olarak çeşitli kişiler sayfalar ve gruplar tarafından birçok paylaşım yapılır.

Videolar, değişik ve ilgi çekici resimler, duygusal yada tamamen komedi için yazılmış olan yazılar vs gibi birçok paylaşım görülebilir yada paylaşılabilir.

Kullanıcı sayısının çok fazla olması sebebiyle her kesimden ve her türlü zevke sahip olan Facebook’ta herkesin kendi beğenisi ve zevkine göre paylaşımları vardır.

Kimi zamanlarda da bir kişinin yada bir sayfa tarafından yapılan bir paylaşım yada bir video çok hoşunuza gidebilir ve bu videoyu telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek istediğiniz anda ona erişmek isteyebilirsiniz.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? 2022 İşte Cevap 2
Facebook Videoları Nasıl İndirilir

Facebook Videoları Nasıl İndirilir

Facebook üzerinden beğendiğiniz bir videoyu indirebilmek için öncelikle videoyu açmalı ve video ekranda oynatılırken farenize sağ tıklayarak çıkan seçeneklerden videoyu farklı kaydet seçeneğine tıklamalısınız.

Bunun ardından ekranınızın yan tarafında bir pencere açılacak ve size videoyu indirmek istediğiniz klasörü seçmeniz gerektiği belirtilecektir. İndirmek istediğiniz klasörü de seçtikten sonra video indiriliyor işaretini yada yazısını göreceksiniz ve video indirilecektir.

Bu sayede istediğiniz, beğendiğiniz ve canınızın isteği anda ulaşmak istediğiniz video artık sizin bilgisayarınızda da olmuş olacak ve o videoya ne zaman ve nerede ulaşmak, izlemek isterseniz o zaman ulaşabilirsiniz.

Yada aynı videoyu farklı bir sosyal medya hesabınızda veya tekrar Facebook’ta kendi hesabınıza yükleyerek paylaşabilir arkadaşlarınıza da göstererek onların da izlemelerini sağlayabilirsiniz.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? 2022 İşte Cevap 3
facebook video indir

Facebook Video İndirme 2. Yöntem

Bu yöntem ile facebook ve youtube videolarını kolayca indirebilirsiniz.

1 – Öncelikle facebook videosunun linkini (tarayıcıda en üstte bulunan adres çubuğundaki bağlantı) kopyalayın

2 – Daha sonra buraya tıklayın ve siteye giriş yapın.

3 – Orada gördüğünüz boşluğa, ilk adımda kopyaladığınız videonun linkini yapıştırın

4- İndir deyin ve biraz sonra altta yukarıdaki ekran görünecek ve tekrar İndir’e tıkladığınızda Facebook video indirme işlemi tamamlanacak. Facebook video telefonunuza yada bilgisayara inmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles