1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar

2024 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar | Giyim | Gıda

2024 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar | Giyim | Gıda

Sermaye sıkıntısı çeken girişimciler için ücretsiz bayilik veren firmalar bulunmaz bir velinimet 🙂 Gelin bu firmaları birlikte inceleyelim.

Günümüzde birçok girişimci maddi imkânsızlıklar nedeniyle hayallerini gerçekleştirememektedirler. Çünkü birçok iş firması bayilik vermek için ücret talep etmektedir.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Oysa aslında girişimci kişiler tarafından ücretsiz bayilik veren firmalar var mı diye araştırılsa kendilerine uygun bir iş dalı bulacaklarıdır. Çünkü ücretsiz bayilik veren firmaların birçoğu gerçekten de çok iyi kazançlar sağlamaktadırlar. Bu sebeple girişimci ruha sahip olup da parası olmayanların ilk başlarda ücretsiz bayilik veren firmaları tercih etmeleri yararlarına olacaktır.

Birçok firma bayilik vermeyi isim hakkı bedeli ya da franchise bedeli gibi başlıklar altında yüksek fiyatlardan yapmaktadır. Kimisi hatta bu tür bedellerin yanında kar marjınızdan bile pay almaktadır.

Durum böyle olunca birçok girişimcinin daha işe başlamadan gözü korkmaktadır. Fakat tüm bunlara rağmen yine de bazı firmalar tek kuruş para istemeden ücretsiz bayilik hakkı tanımaktadır. İsim hakkı bedelini genelde tanınmış markalar isterken, yeni ortaya çıkan ve tanınmak isteyen birçok markada bedelsiz vermektedir.

Ücretsiz bayilik veren firmalar aslında ilk başlarda bu şekilde yapmaktadır. Sonrasında gerekli Pazar oluşturunca kendileri de bayilik bedeli getirmektedirler. Bu sebeple bu gibi firmaları kaçırmadan değerlendirmelisiniz.

Daha net ifade edecek olursak sektörde hızlı bir şekilde büyümek için bazı firmalar ilk başlarda ücretsiz bayilik vermektedirler. Bu sebeple bu gibi fırsatları kaçırmadan hızlı bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Ülkemizde ücretsiz olarak bayilik veren birçok firma bulunmaktadır. Biz sizler için bunlar arasından en popüler olanlarından bir kaçını belirledik.

Mochka Accessorıes

Bu marka takı ve aksesuar konusunda bayilikler vermektedir. Kısa bir süre zarfı içerisinde birçok bayiye kavuşmak isteyen marka bu sebeple ücretsiz bayilik veren firmalar arasındadır. Bu sebeple kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilere birçok kolaylıklar sunmaktadır. Bu kolaylıklardan ilki ise en ufak bir bayilik bedeli dahi almamasıdır. Firmanın telefon numarası 0312 446 16 62 olup, girişimcilerine ortalama %60 kar marjı sunmaktadır.

Köftey’s Köfte

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında Köftey’s Köfte ikinci sırada gelmektedir. Türkiye’nin neredeyse tamamına bayilik veren marka, esasında oldukça kaliteli bir marka olmaktadır. İyi bir köfte markası olan firma, AVM gibi yapılar içerisinde minimum 50 metre karelik bir alan şartı koşmaktadır. Caddede yer alan mağazalar içinse en az 100 metre kare şartının sağlanması gerekmektedir. Marka ile iletişime geçmek için 0850 441 18 81 numaralı hattı aramalısınız.

Ayrıca Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar! Aylık Kazanç Ne kadar? Karlı mı? konusuda bu konuyla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bemera Lukens Mobilya

Girişimcilere mobilya mağazası alanında ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan marka hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Eğer mobilya üzerine bir mağaza açmayı düşünüyorsanız rahatlıkla bu markayı seçebilirsiniz. İletişim için Binbaşı Reşat Bey Mah. 381. Sokak no:8 Gaziemir/İzmir

Telefon numarası ise; 0533 254 16 49 olmaktadır.

Triples Oto Kimyasalları

Oto kimyasal ürün satışı gerçekleştiren bu marka girişimcilerine ücretsiz bayilik vermektedir. Araçlar için birçok farklı türde temizlik ve bakım malzemesi satan firma, kısa sürede hızla büyümek istemektedir. İletişim için: Topkapı teknik oto sanayi sitesi 10. Blok No:248 Topkapı/İstanbul

Telefon ise; 0553 108 09 00

Dream Home Mobilya

Ücretsiz mobilya bayilik veren firmalar arasında yer alan marka, ülkemizde kısa zamanda geniş bir ağa yayılabilmek istemektedir. Bu sebeple girişimcilerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Firma ile iletişime geçmek için; Ankara Turan Güneş Bulvarı. No:50 Oranyolu/Ankara adresinden ya da 0312 441 65 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Anadolu Çiğköfte

Belki de ülkemizde en kısa sürede bu kadar hızlı çoğalan başka bir sektör bulunmamaktadır. Gerçekten her geçen gün sayısı artan çiğ köfte bayilikleri neredeyse hiç kapanmamaktadır. Çünkü kar marjı oldukça yüksek olan sektör girişimciler için çok iyi bir iş alanı olmaktadır. Ücretsiz çiğköfte bayilik veren firmalar arasında yer alan Anadolu Çiğköfte en ufak bir ücret talep etmemektedir. İletişime geçmek için; Güven Mahallesi İnönü Caddesi No:60/Malatya-tel: 0534 821 43 56

Vizyon Görsel Ürünler

Dini semboller, oyun hamurları, çeşitli şişe açacakları gibi ürünlerin üretimini gerçekleştiren Vizyon Görsel Ürünler firması ülkemizin birçok farklı yerlerine bayilikler vermektedir. Hem de tamamen ücretsiz bayilikler veren firma bu sayede çok kısa bir sürede hızla büyümek istemektedir. Firma bayilik konusunda girişimcilere eğitim seminerleri de düzenlemektedir. İletişim bilgileri: Anadolu Bulvarı 174. Cadde A.T.B. İş Merkezi K Blok No: 294 Macunköy Yenimahalle/Ankara, telefon ise: 0312 435 53 35

Çaytaze Çay

Çoğunlukla AVM gibi yerlere çay standı bayiliği veren Çaytaze markası, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olup, ücret almamaktadır. Fakat şirket girişimcilerin böyle bir standı kurabilmesi için 30.000 TL’lik bir sermayeye sahip olmaları gerektiğini belirtmektedir. İletişim bilgileri: Üçevler Mah. Ünaldı Sokak No:3 Nilüfer/Bursa, telefon ise 0553 851 16 16 olmaktadır.

Pierre Cassi Giyim

Marka erkek giyim noktasında birçok bölgedeki girişimcilere bayilik vermektedir. Girişimcilerden bayilik noktasında herhangi bir ücret talep etmeyen marka, hızla büyümeyi amaçlamaktadır. Bayiliğin yanında yine firma birçok eğitim seminerleri de düzenlemektedir. Pierre Cassi Giyim markasının üretmiş olduğu bütün ürünler %100 yerli etiketine sahip olmaktadır. Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olan bu marka ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim: Türkeli Caddesi Magbeyinci Yokuşu No: 22 Beyazıt/İstanbul-Tel: 0212 233 09 10

Cleanvac Temizlik Makineleri

Bayilik için girişimcilerinden ücret talep etmeyen marka, 100.000 TL’ye sahip olan girişimciler ile iş yapmak istemektedir. Ülkemizin hemen her yerine bayilik veren ve vermeye de devam eden bu firma, yaklaşık 30 yıldır koltuk, oto ve halı yıkama makineleri üretmektedir. Eğer böyle bir düşünceniz var ise hiç düşünmeden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın iletişim adresi ise: Esenşehir Mah. Necip Fazıl Bulvarı No: 23 Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul Tel: 0212 499 90 90

Bu konuyla alakalı olarak şu yazımızda işinize yaracaktır:  Evde paketleme işleri 

Paspasmatik

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte birçok ürün ve marka hayatımıza girmektedir. Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olan marka, girişimcilerinden hiçbir ücret talep etmemektedir. Genel olarak otomobil sürücülerinin hayatlarını kolaylaştırma adına Paspasmatik üretimi yapan firma bayilik vermeye devam etmektedir. Sizde ücretsiz verilen bu bayilikten yararlanmak istiyorsanız kesinlikle vakit kaybetmeden biran evvel başvurunuzu yapmalısınız. İletişim bilgileri; Nilüfer Ticaret Merkezi 620. Sokak No: 3 Nilüfer/Bursa-telefon ise 444 38 69 olmaktadır.

Oba Döner

İlk olarak 2012 yılında kurulan marka hızla bayilik sayısını artırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple hemen her bölgeye ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alarak bayilikler dağıtmaktadır.

Bu iş içinde girişimcilerden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Sizde herhangi bir bayilik bedeli ödemeden Oba Döner yeri açabilirsiniz. Böylece herhangi bir sermayeniz olmasa da gördüğünüz gibi çok kaliteli bir döner işletmesi açabilmektesiniz. İletişim bilgileri: Muratpaşa Mahallesi Tuna Caddesi Bayrampaşa/İstanbul, telefon numarası ise; 0506 507 50 89 olmaktadır.

Oba döner ücretsiz bayilik başvuru linki: Buradan

Gördüğünüz gibi bazı firmalar bayilik alarak girişimcilerden iş yeri açmak için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Biz sadece birkaçını yazdık bu sayı çok daha fazla olmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir