1. Anasayfa
  2. Evden İş Fikirleri

Huncalife Para Kazandırır mı? Detaylı İnceleme

Huncalife Para Kazandırır mı? Detaylı İnceleme

Huncalife para kazandırır mı? sorusuna cevap vermeden önce Huncalife nedir? onu biraz açalım.

Baştan uyaralım. Bu bir reklam yazısı değil. Sizlerde evden, işten, ek iş, yan geliri olarak fikir oluşması amacıyla çeşitli alternatifler sunmaya çalışıyoruz. O nedenle yazılarımızda abartı yada olmayan şeyi varmış gibi gösterme çabaları yoktur. Neyse onu anlatmaya çalışıyoruz.

HUNCALİFE FİRMASINI TANIYALIM

Huncalife, tıpkı Oriflame, Avon, Farmasi gibi katalog ile satış yaparak para kazanabileceğiniz bir firma. Ancak onlardan en büyük farkı satıcıları çok fazla olmadığı için rekabet düşük bu nedenle kar oranları çok daha yüksek.

Huncalife firması kimin diye soracak olursanız: 1950 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin köklü kuruluşlarından biri. Tekirdağ’da Çerkezköyde 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlıyor. Huncalife tamamen yerli bir firma yani diğer katalogla para kazandıran firamlar gibi yabancı değil.

HUNCALİFE KAZANDIRIR MI?

Huncalife ile para kazanabilmeniz için gerekenler az çok Avon katalogları, Oriflame satışı yada Farmasi firmasının satış kataloglarından çevrenizden duymuşsunuzdur. Aynı şey Huncalife içinde geçerli.

1- Huncalife kataloglarını alacaksınız

2- Katalogdan size uygun olanları size özel fiyatlarla sipariş vereceksiniz. Örneğin katalogda 100 TL yazan parfümü siz 70 TL’ye alacaksınız.

3- Aldığınız bu parfümü siz 100 TL’den katalogda ki fiyattan satacaksınız ve böyle arada ki 30 TL size para kazandıran kar payınız olacak.

4- Diğer para kazanma şekli ise referans ile para kazanma.

5- Huncalife firmasına internet sitesi yada çeşitli uygulamlardan üye olabilirsiniz. Linki aşağıda mevcut. Üye olurken mecburi olarak size referans olan birini belirtmeniz gerekiyor. Seçmezseniz sistem otomatik olarak birini atıyor. İşte o referans kişisi siz satış yaptıkça para kazanacak.

6- Aynı şeyi siz yapacaksınız. Üye topladığınız kişiler sizin referansınız ile üye olacak. Onlar yani aileniz arkadaşlarınız yada reklam yapıp da kazandığınız kişiler Huncalife’a üye olup satış yaptıkça sizde onların satışlarından pay alacaksınız.

7- Üye olduktan sonra profilinize girip kampanyalarını takip ederseniz çok daha fazla kazanabilirsiniz. Bazen 59 TL’lik ürünü 1’TL’ye veriyorlar. Yada bunun gibi kampanyalar yapıyorlar. Takip etmeniz gerekir.

HUNCALİFE ÖRNEĞİ

Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken katalog indirimlerine ek olarak %40 tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %3’ten – %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.

Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 22,25’e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

  • 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL’ye kadar çıkabilir.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün 1 TL si 1 TL puan olarak karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin TL Puan karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin

  • Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 3 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %3’ünü Standart prim olarak alırsınız.
  • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız TL puanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 6000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 15 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %15’i Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

HUNCALİFE İLE İLGİLİ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞAN ARKADAŞA GÖZ ATALIM

HUNCALİFE NASIL ÜYE OLUNUR? ÜCRETLİ MİDİR?

Huncalife ile katalog satışı yapmak için Huncalife’a üye olmanız gerekiyor. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Huncalife’a üye olabilmek için bizim referansımızla

  • BURADAN web sitesi ile
  • BURADAN mobil uygulama ile üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra hesabınızdan katalog fiyatlarını v.s. görebiliyorsunuz.

HUNCALİFE GÜVENİLİR Mİ?

Yıllardır piyasada olan ve gerçekten kazandıran bir firma ama tabi ki herkes için mükemmel değil. Örneğin insanların firmalar hakkında şikayetlerini bildirdikleri Şikayetvar sitesinde bir çok olumsuz yorum mevcut. Onları’da inceleyebilirsiniz.

Hemen şunu da gösterelim ki aklınız da soru işaretleri silinsin. En çok katalog satışı yapan Avon’un şikayetleri burada, Farmasi’nin şikayetleri burada. O kadar çok şikayet almışlar ki özellikle Farmasi beni şaşırttı.

Yani büyük bir firma olduktan sonra şikayet almamanız neredeyse imkansız. Çünkü her şeye yetişemiyorsunuz ve muhakkak sorunlar çıkabiliyor. Yine de siz şikayetleri de göz ardı etmeyin. Sizin de başınıza gelmesi elbet olası.

Birde kendi satışınızdan ziyade sizi referans göstererek satış yapanlardan elde ettiğiniz, edeceğiz paralara İslam’ın bakış açısı nedir? onu da caizliği konusunda araştırın, aklınızda kalmasın.

Para kazanmak kolay değil. Kimse kimseye de hayrına durduk yere para vermez. Çabalamadan adım atmadan bir yerlere varamazsınız. Örneğin benim bu yazıdan çıkarım reklamlardan elde etmeyi düşündüğüm kar. Siz reklamlara tıkladıkça bende ufakta olsa para kazanacağım.

Bu konuyu da daha sonra bu sitede uzun uzun yazacağım. Daha önce burada ufaktan değindiğimiz web sitesi yaparak para kazanma konusu sizinde ilginizi çekebilir. Ancak baştan söyleyelim, Huncalife, Avon kataloglarından çok daha zor ve emek gerektiren bir iş web sitesinden, blog yazarak para kazanmak 🙂

Evet, Huncalife kazandırır mı? sorusuna samimi bir dille cevap vermeye yazmaya çalıştığım bir sonraki iş fikirleri konusunda görüşmek üzere. Düşüncelerinizi aşağıda ki yorum yaz bölümünden iletebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir