1. Anasayfa
  2. Ücretsiz Destek Ol!

Ücretsiz Destek Ol!


ytnlogo

Yerli yapım ne varsa sunmaya çalıştığımız bu sitenin ayakta kalabilmesi için okuyucularımızın desteğine ihtiyacımız var.

Sizden para istemiyoruz (: sizden sadece aşağıda saydığımız, 2 dakikada yapabileceğiniz destek hamlelerini bekliyoruz. Şunları yaparsanız bizi gerçekten mutlu edersiniz:

1-YORUM 

Sitemizde yayınladığımız yazıların altına görüşlerinizi yazarsanız bizde içeriklerimizin kalitesi hakkında bilgi sahibi olup ona göre şekillendirebiliriz.

2-SOSYAL MEDYA

Bizi özellikle Facebook, Sosyalken, Twitter’da takip edip, takip ettirseniz en büyük desteklerden birini yapmış olursunuz.

Facebook Takip – Sosyalken Takip – Twitter Takip

3-HABER GÖNDERME

Eğer sizinde bizim bilmediğimiz yada sitede görmediğiniz haberleriniz varsa bize bildirin yayınlayalım, daha geniş bir içerik arşivimiz olsun.

Haber Gönder

4-HABER ÖNERME

Sizin hoşunuza giden yada bir tanıdığınızın ilgi alanına giren haberimizi, arkadaşlarınıza göndererek hem onu hem de bizi mutlu edersiniz.

5-SİTEMİZİ TANITMA

Özellikle Facebook, Sosyalken, Twitter, Forum sitelerinde sitemizi paylaşırsanız daha büyük kitlelere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Facebook, Sosyalken ve Twitter’da durum güncellemeden www.yerliteknoloji.net adresini paylaşanız yeterli. Forum sitelerinde ise, özellikle Önerilen Siteler, Tavsiye Edilen Siteler, Site Tanıtımları gibi konu başlıklarında sitemizin tanıtım konusunu açabilirsiniz.