Yerliteknoloji
  1. Anasayfa

Trivago kimin? 2024 Kime ait? Sahibi kim


487 görüntülenmeNedir
0

Televizyon ekranlarında gösterilen reklamların her 3 tanesinden neredeyse 1 reklam Trivago’ya ait.

Trivago nedir? Ne işe yarar?
Sürekli olarak reklam veren Trivago firması artık herkesin bildiği bir internet sitesi oldu diyebiliriz. İsim olarak bilinse de, bilindiği kadar kullanılıyor mu orası ayrı.

Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerindeki otellerin fiyatlarını karşılaştırarak kullanıcılarına sunan Trivago, sade kullanımı ve düşük fiyatlı otel odalarını insanlara sunması ile kullanışlı bir tatil sitesi diyebiliriz.

Peki Trivago kime ait? Sahibi kim? Trivago kimin?
Markanın küçük harfli olarak “trivago” olarak pazarlasada tam unvanı: “Trivago N.V.”. Bu firma konaklama, otel gibi tatil yerleri için fiyat ve özellikleri insanlara gösteren internet sitesi. Trivago bir Alman firması idi. Ancak 2012 yılında ünlü Amerikan şirketi Expedia Group, Trivago’yu satın aldı ve şirketin çoğunluk hissesine sahip.

Trivago’nun Gelişmiş Filtreleri
Diğer otel rezervasyon sitelerinde olduğu gibi, Trivago sonuçları yıldız sıralamasına, önemli noktalara uzaklığı, gece ücretine, olanaklara ve otel adına göre filtrelemenize izin veren gelişmiş filtreler sunar. Hatta çocuk dostu oteller, kumarhane ya da spa gibi tesis olanaklarına ve bir tema oteli, spa oteli ya da sağlık tesisi gibi otel restoranlarına ev sahipliği yapan otelleri bulmanıza yardımcı olabilecek en kapsamlı ekstra filtrelerden birini bile sunmaktadır. .

Sadece trivago fiyatları
Trivago’nun bir dezavantajı, Priceline , Expedia ya da Hotels.com gibi bir ödül programı sunmamalarıdır, çünkü her satın alım için ödül seyahatinde kullanılabilecek puanlar kazanırsınız. Evet, bu puanları kazanabilirsiniz çünkü Trivago sizi konaklamanızın ödemesi için bu rezervasyon sitelerinden birine yönlendirecektir, ancak düzenli olarak Trivago kullanıyor olsanız bile aynı siteden sürekli rezervasyon yapamayabilirsiniz.

Bunu telafi etmek için, Trivago özel fırsatlar sunuyor. Onları Trivago’da “En Çok Satanlar” düğmesini tıklayarak bulabilir veya bir rezervasyon sitesinde bir simge görebilirsiniz.

Trivago Deneyiminizi En Üst Düzeye Çıkarma
Trivago, size doğrudan bir otel veya üçüncü taraf seyahat sitesinden rezervasyon fiyatlarını karşılaştırma imkanı sunan bir fiyat karşılaştırma portalı olduğundan, her Trivago deneyimini en üst düzeye çıkarmak için tutarlı bir yol vardır.

Chase Sapphire Preferred gibi esnek bir ödüllü kredi kartı en iyi seçeneğiniz olabilir. Sen edecek her seyahat satın dolar başına iki puan kazanmak . Doğrudan bir otelle veya Priceline, Expedia veya Hotels.com gibi bir üçüncü taraf sitesinde rezervasyon yaptırmanız farketmez. Rezervasyon alanında herhangi bir sadakat programı ve Chase Ultimate Rewards puanları varsa, esasen çifte ödül puanı kazanırsınız.

Trivago üzerinden kazanılan seyahat ödülleriyle birlikte, tüm yemek alımlarında iki puan kazanacak ve seyahat dışı ve yemek alımlarında tek bir puan kazanacaksınız.

Diğer seyahat kredi kartları, doğrudan otelden rezervasyon yaptırdığınızda yalnızca bonus ödül puanları kazanacaktır. Bazen, oteller her zaman en iyi fiyatlara sahip değildir. Bu nedenle Trivago gibi bir siteyi birden çok sitenin fiyatlarını tek bir yerde karşılaştırmak için kullanıyorsunuz. Esnek bir seyahat ödülleri kartınız yoksa, daha iyi bir gecelik ücret için ödül puanlarını feda etmeniz gerekebilir.

Trivago Denemeye Değer mi?
Son zamanlarda Trivago’nun kurumsal bir bakış açısıyla yaşadığı bazı başarısızlıklara rağmen, hala etkili bir otel arama motorudur. İnternet üzerinden anında en iyi fiyatları veriyorlar. Trivago her zaman en iyi anlaşmaya sahip olacak mı? Hayır, ama hiçbir gezi sitesi olmaz. Ancak, Trivago üzerinden rezervasyon yapmak, hızlı hizmeti ve gelişmiş arama filtresi seçenekleri ile sorunsuz bir şekilde büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Karargaht Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi 05/11/2023

Adblock Tespit Edildi!

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı ister misiniz? Eğer reklamlarımızı görüntülerseniz sizin için daha kaliteli içerikler üretmeye devam edebiliriz.

Kapattım