1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Android’de Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırız? 2024

Android’de Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırız? 2024

Android’de Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırız? İşte Cevabı

Bir çok insan Android’de uygulama bildirimleri kapatmayı bilmiyordur. Ama Android de uygulama bildirimlerini nasıl kapatırız? hakkında daha fazla ve daha ayrıntılı bilgi bulabileceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Aynı zaman da sitemizde ayrıntılı bilgiler için sitemizde bu konu ile ilgili videolar da bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bazı cihazlarda sürekli oyun bildirimi ekrana çıkıp gönderilir ve bu da insanların çok fazla sinirlerini bozmaktadır. Bu soruna da çare bulmanız en iyi yolu uygulama bildirimlerini kapatmaktır. Bu da Android cihazlarda yapmak mümkündür. Hem de gerçekten de çok kolaydır.

 

Android'de Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırız? 2024 1
Android’de Uygulama Bildirimlerini Nasıl Kapatırız?

İlk önce Android cihazınız için Android dört nokta bir jell sürümünü indirebilirsiniz ve bu sürüm sayesinde de uygulamanız bildirimleri kapatabilirsiniz. Bu sürümü indirdikten sonra ayarlar kısmından menüye giriniz.

Yeni uygulamalar kısmını açınız. Sonra da kapatmak istediğiniz bildirimleri seçiniz. Sonrasında ise onay kutusundan tamam diyerek bu işlemi bitiriniz. Gelen bildirimler sizleri de rahatsız ediyorsa işte bu şekilde kapatmak mümkündür. Android cihazlardaki uygulamalar Android telefonunuz kapalı olsa bile yine cihazınıza uyarı gelecektir.

Uyarı olarak herkesin Android telefonunuzda görünmektedir. Artık her gün gelen bu uygulama bildirimleri insanları çok rahatsız etmeye başlar. Bunun çözümü de var ve herkes rahatsız olduğu uygulama bildirimlerini hemen kapatabilir. Şimdi sitemize gelin ve bu konuda öğrenmek istediğiniz ne varsa sitemizde rahatça öğrenin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir