1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Exxen nasıl iptal edilir? Hesabı kapatın 2024

Exxen nasıl iptal edilir? Hesabı kapatın 2024
Exxen hesap iptali abonelik kapatma

Türkiye’nin yerli Netflix vari platformu Exxen büyük ilgi görerek yayı hayatına başladı. Peki exxen’e kayıt oldunuz ve vazgeçtiniz, exxen nasıl iptal edilir diye soruyorsanız okumaya devam ediniz…

Türkiye’nin popüler medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı projesi olan Exxen dizi, film, şov platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihi ile yayın hayatına başlamıştı. Ancak yayın hayatına başlaması ile birlikte bir çok tepkiyi de üzerine aldı.

Sitenin tasarımını çok basit, sıradan bulan kullanıcılar, sitede yer alan bir çok yerdeki yazım yanlışı gibi duran çeviri hatalarından yakındı. Kayıt olmak kolay gibi görünse de Exxen web sitesi tam olarak hazır olmadan yayına alınmış gibi görünüyor. Bu durum ilerleyen günlerde düzeltilecek mi beraber göreceğiz…

Exxen nasıl üye olunur? konusunda Exxen’e kayıt olma aşamalarını göstermiştik. Şimdi ise Exxen nasıl iptal edilir aşamalarını göstereceğiz.

Exxen nasıl iptal edilir?

Öncelikle exxen hesabı nasıl kapatılır, exxen nasıl iptal edilir sorusuna kısaca aşama aşama cevap vermeye çalışalım:

1- Exxen web sitesine gidiniz.

2- Exxen hesabınıza giriş yapınız

3- Sağ üstteki profilinize/hesabınıza tıklayarak hesap ayarlarına giriniz.

4- Abonelik iptali’ne tıklayınız

5- Bu bölümden exxen aboneliğini iptal edebilirsiniz.

Böylece exxen aboneliğini ve exxen hesabını iptal etmiş olacak ve abonelik süreniz bittiğine kredi kartınızdan ödeme alınmayacaktır. Yinede abonelik süreniz bitene kadar kalan sürenizi kullanabilirsiniz ve dizi, film, şovları izlemeye devam edebilirsiniz.

Exxen nasıl iptal edilir? Hesabı kapatın 2024 1
Exxen hesap iptali abonelik kapatma

Exxen kredi kartı bilgilerini nasıl silebilirim?

Exxen hesabınıza kayıt olurken mecburi olarak bir kredi kartı bilgisi eklemek durumundasınız. Bunu 7 günlük ücretsiz  deneme süresi sonunda kredi kartınızdan aylık veya yıllık abonelik ücretini tahsil etmek için istiyorlar. Eğer siz kayıt olur ve kredi kartınızı kayıt ederseniz şuan için Exxen’de kredi kartı bilgilerinizi silebileceğiniz bir bölüm bulunmuyor.

Exxen kredi kartı bilgilerinizi silmek için sitenin altında yer alan yardım bölümünden yardım alabilir veya iletişim adresindeki mail adreslerine mailatarak kart bilgilerinizi sildirmek istediğinizi iletebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir