Yüzüklerin efendisi 4 çıkacak mı? 2022 işte cevap!

Yüzüklerin efendisi 4 çıkacak mı? 2022 işte cevap! 1

Yüzüklerin efendisi 4 çıkacak mı? 2021 işte cevap!

Dünyada gelmiş geçmiş en iyi film hangisi deseler ben Yüzüklerin Efendisi’ni ilk 3’te sayarım. (Neden ilk 3 en sonda açıklayacağım:)

Yüzüklerin Efendisi, İngilizce karizma adıyla The Lord of the Rings...Bu film İngiliz filolojist ve Oxford Üniversitesi profesörü J. R. R. Tolkien‘in yazdığı epik fantezi türündeki romandan beyaz perdeye uyarlandı. İlk film 1999 yılında, ikinci film olan Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2002’de, son ve 3.film olan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ise 2003 yılında sinemaseverlerle buluştu.

O yıla kadar belki de ilk kez bir film uyarlandığı roman’dan daha fazla sevildi, daha fazla tutuldu. Bunun başlıca sebeplerinden bir kaçını sıralayacak olursak:

-Romanın olağanüstü bir şekilde gerçeğe uyarlanması

-Filmdeki insan dışı bir çok karakterlerin bilgisayar efekti olmadan hazırlanması

-Filmdeki karakterlerin, mekanların çok iyi bir şekilde kostüme edilmesi

Peki Yüzüklerin Efendisi 4 çıkacak mı? çekiliyor mu?

İnternette bu tür haberler dolaşıyor. Ancak üzülerek belirtiyorum ki Yüzüklerin efendisinin 4.’sü çekilmedi, çekilmiyor ve muhtemelen de hiç bir zaman çekilmeyecek. (Yine de büyük konuşmayalım, belli olmaz bu ecnebilerin işine) Zira bu 3’leme olayı tadında bıraktı ve biri bunu irdelerse pek de hoş olmayabilir. Zira filmin başlangıcını konu alan Hobbit serisi beklenen Yüzüklerin Efendisi tadını damağa bırakamadı…

Yazının başında olduğunu söylediğim: “bu film benim için en iyi ilk 3 filmden biri” neydi? O filmleri aslında yukarı da saydım…

1-Yüzüklerin Efendisi

2-Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

3-Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (:

2021 GÜNCELLEMESİ

Aradan çok uzun zaman geçmesine rağmen akıllar hala Yüzüklerin Efendisi 4 çıkacak mı sorusunda. Ancak sorunun cevabı değişmedi: Hayır çıkmayacak. Çünkü her şey tadında güzel 🙂

O zamanın tüm teknolojik nimetlerini kullanan Yüzüklerin Efendisi filmi tüm dünyanın takdir ettiği ve hayranlıkla izlediği 2 filmden biri olmuştu.

Diğeri de Matrix serisi idi. Matrix 4 çıkacak mı sorusunn cevabı alttaki linkte verdik:

Matrix 4 çıkacak mı sorunun cevabı ise burada, tıklayın

Yüzüklerin Efendisi serisi son buldu. Hollywood’lu amcalar 🙂 bi sürpriz yapıp filmi yeniden çekmeye çalışmazlarsa efsane filmin yenisi ufukta görünmüyor.

Bir diğer popüler ve beklenen film ise Başlangıç, yani Inception. Bu film içinde Inception 2 çıkacak mı sorusu sıkça soruluyor. Onuda burada anlattık: Inception 2 çıkacak mı? 2021 İşte cevap! (Başlangıç 2)

Bu tarz filmlerin devamı beklense de aslında “çıkmasa daha mı iyi olur” diye de düşünmeden edemiyor insan. Çoğu zaman devam filmleri ilk tadı maalesef veremiyor. Matrix, Yüzüklerin Efendisi ve Başlangıç filmlerinin devamları için tetikteyiz. İlk haber Matrix 4’den geldi. Darısı diğerlerine!

 

 

17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
prena

aslında 6 seridaha yapılabilir insanae ve elflere ile ilgili hobitlerde cüceleri izledik mesala yüzğün nasıl yapıldığı ile ilgili

ecnebi

ecnebi diyorsun filmi yapanlara ve filmde rol alan oyunculara kullandigin bilgisayar onlarin kullandigin cep telefonu onlarin kullandigin elektirigi onlar icat etti ulasimda bindigin yada kullandigin arabalari gemileri trenleri ucaklari onlar icat etti yada savundugun idoloji gurban olun siz ecnebilere

Mario venedik

Ağlayacağım yaaa! Neden çekmiyorlar çok seviyorum bu seriyi ayrıca Legolas’a daha yeni aşık oldum ama ben gene inanıyorum yüzüklerin efendisi 4 yoldadır ve bu filmi yaratan Harika insanlar hazırlık yapıyorlardır ve Yüzüklerin efendisi 4 gelsin ve ardından sonsuz tane daha çeksinler (please do this)

Ali doğru

Abi keşke 4 çıksa eyer beni film yapımcısı duyarsa ona şunu söylüyorum 4ü çıkarın. 3ün sonu üzücü bitti keşke öyle bitmeseydi hepsi bir ayrı yerde acayip üzüldüm. Bana hak verenler sizde yazın inşallah 4ü çıkarırlar amin.

Mertcan Çinar

Efsaneler Ölmez :’/ Sadece Şekil Değiştirirler :'( Sonu Çok Hüzünlü Yaaaa :’//// Ağladım Cidden

seyhan

bıkmadan defalarca izledim … kurgu oyunculuk vs iyiydi emek verilmiş . keşke başka isimle yeniler çekilse aynı kalitede

ERKAN

keşke devam etse çünkü yokluğu insanı üzüyor
en sevdiğğim filimler

narnia
hery potter
hobbit ve yüzükler efendisi

zaten 3 de bir birini aratmıyor

ARTIK BÖYLE FİLİMLERİ ZOR GÖRÜRÜZ

Ad:

Yüzüklerin efendisi 4 çıkamaz saçma olur çünkü bu seride yüzük yok oldu

RagnaroK

Bu türe hayran kalıp dizi izlemek isteyen varsa;
Game of thrones
Merlin
Vikings
Spartacus
Rome
İzleyebilir.

ömer

dizisini yapsalar çok iyi olurdu.örnek game of thornes

Social profiles
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x