Sherlock Holmes 3 çıkacak mı? Robert Downey Jr açıkladı!

Sherlock Holmes 3 çıkacak mı? Robert Downey Jr açıkladı! 1

Dünyanın en komik, en akıllı ve en ünlü dedektifi olan Sherlock Holmes, dizisinden ziyade sinemada hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip. Sherlock Holmes’i canlandıran başrol oyuncusu Robert Downey Jr, Sherlock Holmes 3 için kısa ama önemli bir açıklama yaptı.

Her zaman yaptığımız gibi lafı fazla uzatmadan hemen konuya girelim. Robert Downey Jr ile yapılan bir röportajda Sherlock Holmes 3 soruldu.

Şu sıralar daha çok Ironman ile ilgilenen Robert Downey Jr, Sherlock Holmes 3’ü doğruladı. Üçüncü filmin bir aksilik olmazsa gösterime gireceğini söyleyen Robert Downey Jr, Sherlock Holmes 3’ün çıkış tarihi ve ne zaman çekimlere başlanacağı hakkında bir detay vermedi.

Yaptığı filmlerin en iyisi olması için uğraştığını söyleyen Robert Downey Jr, Sherlock Holmes 3 için de bunun geçerli olduğunu söyleyerek. Filmde en yakın arkadaşı olan Jude Law ise yeni filmde olacak mı? oda merak konusu.

Böylece, sinemaseverler tarafından merak edilen Sherlock Holmes 3 çıkacak mı, ne zaman çıkacak, Robert Downey Jr oynuyor mu? soruları da bir nebze olsun cevap bulmuş oldu.

SH 3’ü Robert Downey Jr’ın canlandıracağı kesinleşti ancak filmin çıkış tarihi ve konusu belirsiz. En azından filmin geçte olsa çıkacak olması bile Sherlock Holmes hayranları için yeterli bir haber gibi (:Filmin geleceğini tartışıyoruz! Katılmak için tıklayın!

9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Avenger 4

avengers 4 çıktıktan sonra çıkacak
çünkü avengers 4 ten sonra Robert Down jr Ironman yani demir adam emekli olacak

Sude

ÇOk sevindim Robert down Jr ? rol alcak ?

müslüm sarı

Dört gözle bekliyoruz

Bengü

3. Filmin çıkacak olmasına çok memnun oldum robert olmazsa olmaz.

Bengü

Kesinlikle robert davney olmadan olmaz filmin devamını sabırsızlıkla bekliyorum

Social profiles
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x