1. Anasayfa
 2. Blog

2024 En iyi video edit programları – Video düzenleme

2024 En iyi video edit programları – Video düzenleme
En iyi ücretli video edit ve düzenleme programları

Sizler için en iyi video edit programlarını, düzenleme programlarını derledik. İşte ücretli, deneme sürümlü ve ücretsiz 2024 en iyi video edit programları.

İçerik gizle

Youtube popüler olduğundan beri youtube üzerinden para kazananlar yani youtuber olarak anılan kişiler yaptıkları videolarla milyonlarca kişiyi etkiliyor. Özellikle bir çok genç youtuber olmak için can atıyor. Akıllarında ise bir soru “videoyu nasıl editlerim?, videoyu en iyi nasıl düzenlerim” yani videoyu en iyi şekilde nasıl yaparım?

İşte 2024 en iyi video edit programları / düzenleme programı

Video düzenleme programları, günümüzün dijital dünyasında olmazsa olmaz bir yatırım olarak karşımıza çıkıyor. Harika bir programın özelliklerini takdir etmek için profesyonel bir kameraman veya editör olmanıza gerek yok. Video düzenleme araçları ayrıca Instagram’da paylaşım yapmak, ürün videoları oluşturmak, eticaret görselleri hazırlamak veya YouTube’da akış paylaşmak gibi şeyler için mükemmeldir.

Neyse ki günümüzün içerik oluşturucuları için video düzenleme programı bulmak kolaydır. Kliplerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak her türden harika ürün var. Ne yazık ki, paranızı ne tür bir araca harcamanız gerektiğini bulmak biraz karmaşık olabilir.

Bugün, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için en iyi video düzenleme programlarını seçeneklerine bakacağız.

En iyi video birleştirme uygulamaları

2024’de En iyi video birleştirme uygulamaları neler?

En iyi video düzenleme programı nedir?

Video düzenleme teknolojisi söz konusu olduğunda, herkese uyan tek beden yoktur. Her şey programı ne için kullanacağınıza bağlıdır. Bazı insanlar, video içeriğine filtre uygulayabilen ve istenmeyen hatalardan kurtulabilen bir video düzenleme çözümüne ihtiyaç duyar. Diğerleri, klipleri kesip birleştirebilen bir video düzenleyiciye ihtiyaç duyar.

En iyi video düzenleme programında aramanız gerekenlerden bazıları şunlardır:

 • İndirilebilir veya çevrimiçi: Bazı video programları, içeriğinizi düzenleme amacıyla tarayıcı tabanlı bir uygulamaya yüklemenize olanak tanır. Diğerleri bir indirme gerektirir. Her iki çözüm de çeşitli düzenleme ihtiyaçları için uygundur, ancak indirilebilir ürünler genellikle daha kapsamlıdır.
 • Kullanım kolaylığı: Tüm düzenleme programlarının dikkate alınması gereken bir öğrenme süresi olacaktır, ancak bazı araçların kullanımı kesinlikle diğerlerinden daha kolaydır. Seçtiğiniz yazılımı kullanırken kendinizi rahat hissedeceğinizden emin olmanın harika bir yolu, size yardımcı olacak çok sayıda belge, kılavuz, video ve topluluk desteği içeren araçlar aramaktır.
 • Mevcut özellikler: Video düzenleme programıyla ne yapmanız gerekiyor? Çoğu çözüm, en boy oranlarını değiştirme, filtreler ve kaplamalar ekleme veya videolarınıza metin ve altyazı uygulama gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Bazı araçlar sahne geçişleri, stok ses ve diğer işlevlerle birlikte gelir.
 • Bütçe: Video edit progmramı e kadar uygun fiyatlı olursa, gelişmiş özellikler gibi şeylerden ödün vermeniz o kadar olasıdır. Size doğru işlevselliği sağlamaya devam ederken bütçenize uygun bir şey bulmak önemlidir.
 • Dosya formatları: İyi bir video düzenleme programı, videolara çeşitli formatlarda erişmenize ve bitmiş projelerinizi doğru dosya türünde kaydetmenize izin vermelidir.

En İyi Video Düzenleme Programları

Artık video düzenleme programında nelere dikkat etmeniz gerektiğini bildiğinize göre, piyada bulunen ve en çok tercih edilen popüler ücretli, ücretsiz, deneme sürümü olan video edit programlarını, video düzenleme programlarını inceleyelim.

1. Adobe Premier Pro

Profesyonel düzenleme ve genel video düzenleyici için en iyisi

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 1
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Fotoğraf düzenleme için kapsamlı profesyonel özellikler
 • Fotoğraflarınızı çeşitli dosya formatlarında oluşturun ve düzenleyin
 • Rötuşlar için Creative Cloud’un tüm özelliklerine erişin
 • Sık güncellenen özellik seti
 • Filtreler, ayarlamalar ve düzeltmeler
EKSİLERİ
 • Öğrenmesi biraz zaman alır
 • Fiyat pahalı gelebilir

Adobenin hemen her programı olduğu gibi video edit programı olan Adobe Premiere Pro en popüler video düzenleme/edit programlarının başında geliyor. Her Adobe programı gibi Adobe Premiere Pro’da yüksek ücretli profesyonel bir program. Bilgisayarınızdan oldukça kaliteli videolar oluşturabilirsiniz. Resim, video, yazı, efekt, ses, müzik, geçişler gibi yüzlerce araç ile en iyi video edit programlarının başında yer alıyor.

Video düzenleme programı için yaygın olarak endüstri standardı olarak kabul edilen Adobe Premiere Pro , aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli özelliklere sahiptir. İster bağımsız bir ürün olarak ister Adobe Creative Cloud’un bir parçası olarak satın alın, Premiere Pro, profesyoneller için zengin özelliklere sahip ve güçlü bir araçtır. Kısa filmlerin, TV şovlarının ve YouTube videolarının oluşturulması için rutin olarak kullanılan bu uygulama her şeyi yapıyor.

Sürekli gelişen bir portföydeki bir dizi akıllı araca erişim, Premiere Pro kullanıcılarının farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde 4K, 8K ve hatta VR videoları kolayca tasarlayıp düzenleyebilecekleri anlamına gelir. Birçok farklı formatta videolar oluşturabilir ve değiştirebilir ve dosyanızı istediğiniz gibi kaydedebilirsiniz. Diğer Creative Cloud uygulamalarına da erişim vardır, böylece fotoğraflara, efektlere ve diğer araçlara kolayca erişebilirsiniz.

Premiere Pro ayrıca, kullanıcıların akıllı telefonlarında film çekmelerine ve düzenlemelerine ve doğrudan sosyal kanallarda yayınlamalarına olanak tanıyan, tüm cihazlar için hepsi bir arada bir uygulama olan Premiere Rush’a erişim ile birlikte gelir.

Fiyatlandırma

Bağımsız Adobe Premiere Pro hizmetinin fiyatlandırması, yıllık taahhütle ayda yaklaşık 20,99 ABD dolarından veya aylık 31,49 ABD dolarından başlar. Alternatif olarak, Premiere Pro’ya Creative Cloud’un bir parçası olarak ayda 52,99 ABD dolarından başlayan bir paketle erişebilirsiniz.

2. Corel VideoStudio Ultimate

Corel kullanıcıları için en iyi video düzenleme programı

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 2
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • 4K video düzenleme ve 360 ​​derece videolar
 • Güçlü renk derecelendirme ve video maskeleme
 • Tüm video formatları için optimize edilmiş performans
 • Basit özelliklere sahip mükemmel kullanıcı arayüzü
 • Her türlü kullanıcı için ideal
EKSİLERİ
 • Katmanlama biraz karmaşık olabilir
 • Fiyat pahalı gelebilir

Corel VideoStudio Ultimate , şimdi 2022 sürümünde, Windows kullanıcıları için ideal, basit ve sürükleyici bir video düzenleme aracıdır. Hizmet, filmlerinizi ve kliplerinizi akıllı araçlar, birinci sınıf efektler, video maskeleme ve renk derecelendirme ile dönüştürmenize olanak tanır. Video performansını iyileştirmek için düzenlemeler bile uygulayabilirsiniz.

Sağlam ve uygun fiyatlı video düzenleme programı, temiz, güvenilir ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve her kökenden insanların başlamasını kolaylaştırır. Temel bilgilerde uzmanlaştıktan sonra 4K video düzenleme, 360 derece videolar ve hareket izleme gibi daha gelişmiş araçları keşfedebilirsiniz. Altyazılar için müzik ve 3B metin ekleme desteği de vardır.

Corel VideoStudio’yu katmanlarla kullanmak ilk başta biraz zor olsa da, daha önce benzer bir hizmeti hiç kullanmadıysanız, Adobe Premiere Pro gibi araçlardan çok daha düşük bir öğrenme eğrisine sahip araçlardan biridir.

Fiyatlandırma

Corel VideoStudio’nun fiyatlandırması, sınırlı süreli %25 indirim sayesinde yaklaşık 59,99$’dan başlıyor. Ancak Corel ekibi, nakitten tasarruf etmenize yardımcı olmak için sürekli olarak yeni satışlar uygulamaktadır.

3. Clipchamp

Ekip projeleri için en iyisi

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 3
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Mükemmel kullanımı kolay şablonlar ve araçlar
 • Projeleri izlemek için temiz ve basit bir ortam
 • Bulut medya yedeklemeleri ve sınırsız dışa aktarma
 • Ekiplerle projeler üzerinde çalışmak için harika
 • Video, resim ve ses stoğunun yanı sıra harika şablonlar
EKSİLERİ
 • Ücretsiz sürüm yalnızca 480p dışa aktarma sunar

Clipchamp , ClipChamp Teams gibi araçlarla dijital dünyada video oluşturmaya yönelik benzersiz bir yaklaşıma sahiptir, böylece ortak çalışanlar aynı içerik üzerinde herhangi bir zaman kaybetmeden birlikte çalışabilirler. Çözümün kullanımı kolaydır ve sosyal medya reklamları oluşturmanıza yardımcı olacak Facebook Video Reklam İşaretçisi gibi çözümlere erişim gibi faydalı özelliklerle doludur.

Özelleştirilebilir video şablonları uygulamaya dahil edilmiştir, böylece fikir düşünmekte zorlanırken bile oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tuvalinize basit bir şekilde metin ekleyin ve içeriğinizi uygulayın; gitmeye hazır olacaksınız. Temiz ve basit bir arayüz ile ClipChamp, günümüzün yoğun iş pazarlama yöneticileri için video oluşturma stresini ortadan kaldırır.

Kırp ve kes, böl ve birleştir, çevir ve aynala ve döndürme özellikleri, videolarını istediğin gibi ayarlayabileceğin anlamına geliyor. Videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için renk düzenleme seçeneklerine, filtrelere ve metin ekleme yeteneklerine de erişim var.

Fiyatlandırma

480p dışa aktarmayı destekleyen Clipchamp’ın ücretsiz bir sürümü var. En ucuz ücretli plan 720 dışa aktarma için ayda 9 ABD dolarıdır veya tam HD dışa aktarma için ayda 19 ABD doları ödeyebilirsiniz. Paketin Business Platinum sürümü, aylık 39 ABD Doları tutarındaki en gelişmiş sürümdür.

4. Adobe Premiere Elements

Yeni başlayanlar için en iyisi

En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Profesyonel gelişmiş video düzenleme özellikleri
 • Çok çeşitli animasyonlar, efektler ve sanatsal öğeler
 • Daha iyi hızlı düzenleme için AI Sensei teknolojisi
 • Bir dizi yeteneği sürekli olarak güncellemek harika
 • Güçlü katmanlama seçenekleri
EKSİLERİ
 • Etkili kullanmak için pratik gerektirir
 • Fiyat pahalı gelebilir

Aynı uygulamadan iki kez bahsettiğimizi varsaymadan önce, Adobe Premiere Pro ve Adobe Premiere Elements aslında iki farklı araçtır. Premiere Elements, Adobe Sensei teknolojisi aracılığıyla yapay zekaya erişim ile günümüz profesyonelleri için kullanışlı ve kapsamlı hepsi bir arada video düzenleme deneyimi sunar.

Adobe Sensei, videonuzdaki karanlık noktaları, bulanık kısımları ve diğer hataları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için AI önerileriyle video içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz ve organize edebileceğiniz anlamına gelir. Her türlü video içeriğine hayat vermek için tasarlanan Adobe Premiere Elements, yerleşik efektlere, animasyonlara, sanatsal öğelere ve keşfedilecek bir dizi başka harika özelliğe sahiptir.

Premiere Elements’in sunduğu tüm işlevleri anlamanız biraz zaman alsa da size yardımcı olacak birçok belge ve kılavuz var.

Fiyatlandırma

Creative Cloud’un bir parçası olarak mevcut olmayan Adobe Premiere Elements, yaklaşık 99,99 dolardan başlıyor. Photoshop Elements ile birleştirilmiş hizmeti de indirimli olarak alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı için en iyisi

 

ARTILARI
 • Mükemmel hareket izleme ve stabilizasyon özellikleri
 • Yıldırım hızında işleme ve video sabitleme
 • Gelişmiş özellikler ve 360 ​​video kreasyonları
 • Çoklu kamera tasarımcısı işlevi
 • Basit sosyal medya araçlarına erişim
EKSİLERİ
 • Bazı özelliklerin kullanımı diğerlerinden daha zordur (örn. bulanıklaştırma)

Cyberlink PowerDirector , bugün piyasadaki en popüler video düzenleme programı çözümlerinden biridir. Profesyonel videoların bileşenlerini düzenlemek veya YouTube kliplerinizin daha harika görünmesini istiyorsanız, bu araç tam size göre olabilir. Programı, içeriğinizi kesmek, iyileştirmek ve efekt eklemek için tonlarca harika araçla birlikte gelir.

Herkesin gelişmiş özelliklere erişebilmesi ve videolarını hayata geçirebilmesi için sezgisel bir iş akışı sunan Cyberlink çözümü, çeşitli kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Sezgisel hareket izleme, maske tasarımcısı araçları ve dinamik ana kare kontrolleri gibi gelişmiş özelliklere bile erişebileceksiniz.

Özelleştirilebilir vektör şekilleri, videolarınıza çeşitli benzersiz özelleştirmeler ekleyebileceğiniz anlamına gelirken, animasyonlu başlıklar izleyicilerin dikkatini çekmenize yardımcı olur. Hatta sosyal medya kanallarına daha kolay yüklemek için videoların en boy oranını hızla değiştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Cyberlink’ten PowerDirector, aylık 19,99 ABD doları abonelik maliyetiyle başlar. Bazı hizmetlere göz atmak için ücretsiz deneme sürümüne erişebilirsiniz, ancak tam ücretsiz sürüm yoktur.

6. Wondershare Filmora

Bütçeyle düzenlemek için en iyisi

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 4
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Yeni başlayanlar için kullanımı kolay
 • Sosyal medya videoları için tonlarca harika araç
 • İçeriğinizi farklı platformlar için yeniden boyutlandırmak ve uyarlamak kolaydır
 • İşlevselliği test etmek için kapsamlı ücretsiz sürüm
 • Çok sayıda animasyon, filtre ve efekt
EKSİLERİ
 • Daha profesyonel videolar için biraz sınırlı olabilir
 • Fiyat pahalı gelebilir

Sosyal medya ve çevrimiçi videolar oluşturmak için ideal olan Wondershare Filmora , kullanımı kolay ve güvenilir bir video düzenleme aracıdır. Nispeten düşük bir fiyat etiketine rağmen, Filmora, videolarınızı hayata geçirmek için hareket izleme ve özel animasyonlar gibi şeylere erişim ile şaşırtıcı derecede zengin özelliklere sahiptir. YouTube için içerik oluşturuyorsanız, önerilen efektleri, filtreleri ve başlıkları bile kullanabilirsiniz.

Filmora, içeriğinize daha fazla etki sağlamak için sağlam bir ses efektleri ve video kitaplığına erişimle birlikte gelir. Ayrıca, farklı sosyal platformlara yüklemeyi basitleştirecek araçlar da var. Otomatik yeniden çerçeveleme işlevi, videonuzu belirli en-boy radyolarında anında yeniden tasarlamanıza olanak tanır.

Filmora’nın ücretsiz sürümü, premium sürümle aynı araçların çoğunu içerir, ancak bir filigran vardır. Yine de, ne elde ettiğinizi görmek için ücretsiz sürümü kontrol etmenizi öneririz.

Fiyatlandırma

Programın sürekli güncellemelerine ve yeni sürümlerine erişmek istiyorsanız, fiyatlandırma yılda yaklaşık 51,99 dolardan başlar veya doğrudan bir sürüm satın alabilirsiniz.

7. Vimeo Create

Hızlı düzenleme için en iyisi

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 5
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Kullanımı kolay web tabanlı düzenleyici
 • PC’nizde çok fazla alanınız yoksa kullanışlıdır
 • Sosyal medya için şablonlar ve biçimlendirme
 • İçeriği düzenlemenin uygun fiyatlı bir yolu
 • Pazarlama araçları dahil
EKSİLERİ
 • Masaüstünden indirilebilir program kadar gelişmiş değil

Sosyal medya videoları ve klipleri için bir dizi basit düzenleme özelliği sunan Vimeo Create uygulaması, kullanışlı, web tabanlı bir düzenleyicidir. Yeni başlayanlar için endişelenecek çok fazla bir öğrenme eğrisi yoktur, bu nedenle hemen çalışmaya başlayabilir ve oluşturmaya başlayabilirsiniz. Vimeo’nun çözümü bir masaüstü çözümünün gücüne sahip değildir, ancak buna uygun olan herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz.

Şablonlar vardır, bu nedenle sıfırdan oluşturmaya başlamanız gerekmez ve videonuzun çeşitli yönlerini özelleştirebilirsiniz. Vimeo size benzersiz yazı tipleri ekleme, içeriğinizin düzenini değiştirme, logo ekleme veya renklerinizi özelleştirme özgürlüğü verir. Ayrıca bitmiş videolarınızı, her kanal için biçimlendirme ile, seçtiğiniz sosyal medya platformuna doğrudan yükleyebilirsiniz.

Vimeo Create’te katmanlar gibi şeylerle uğraşamasanız da, videonuzun etkisini izlemenize yardımcı olacak pazarlama araçları gibi benzersiz özelliklere erişebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Vimeo Create’e erişmek için, yıllık ödeme yaptığınızda ayda 7 dolardan veya aylık faturalandırıldığında ayda 12 dolardan başlayan Vimeo Plus’a ihtiyacınız olacak.

8. Final Cut Pro X

Mac kullanıcıları için en iyisi

2024 En iyi video edit programları - Video düzenleme 6
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Mükemmel zaman çizelgeleri ve organizasyon özellikleri
 • Üçüncü taraf proxy oluşturmaya erişim
 • Şaşırtıcı teknoloji ile hızlandırılmış performans
 • Filtreler, ses efektleri ve daha fazlası
 • Düzenlenecek birden çok dosya türü
EKSİLERİ
 • Yalnızca bir kez ödeme yaptığınız için otomatik güncelleme yok

Final Cut Pro X , Apple ekibi tarafından oluşturulmuş bir video düzenleme aracıdır – bu nedenle, erişmek için bir Mac’e ihtiyacınız olacak. Çözüm, kurgu, ses ve hareketli grafikler için yüksek performanslı bir motor da dahil olmak üzere, kullanıcıların profesyonel video düzenleme için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar.

Apple’ın video düzenleme çözümü, bir kerelik satın alma seçeneğiyle birlikte gelir, böylece yinelenen ödemelere bir servet harcamaktan kurtulabilirsiniz. Manyetik zaman çizelgeleri ve gruplama araçları da yaratıcı çalışmalarınızı yönetmeyi kolaylaştırdıkları için bu sistemin büyük bir avantajıdır.

Final Cut Pro X’te aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda filtre, ses efekti ve proxy oluşturma gibi tonlarca harika araç vardır, böylece videonuzu üçüncü taraf cihazlarda görüntüleyebilirsiniz. Metal ile hızlandırılmış performans, videolarınızı daha hızlı kodlayabileceğiniz anlamına da gelir.

Fiyatlandırma

Final Cut Pro X, Apple mağazasında tek seferlik 299$’lık bir satın almayla sunulan bir uygulamadır. Bu ilk başta oldukça pahalı gibi görünse de, yalnızca bir kez ödemeniz gerekir.

9. Apple iMovie

Apple kullanıcıları için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulaması

En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Apple kullanıcıları için kullanımı ücretsiz
 • Fantastik düzenleme ve filtre özellikleri yelpazesi
 • 4k video desteği ve yeşil ekran
 • Cihazlar arası düzenleme için uygun
 • Kullanımı kolay arayüz
EKSİLERİ
 • Katmanlar gibi bazı daha gelişmiş özellikler eksik

Mevcut iOS veya Mac cihazınızla sorunsuz çalışan basit bir video düzenleme yaklaşımı arıyorsanız, iMovie harika bir seçimdir . Bu basit ve etkili ürünün kullanımı ücretsizdir ve yüksek kaliteli Hollywood tarzı videoları kolaylıkla oluşturmak için harikadır. Hatta akıllı telefonunuzda 4K video klipler tasarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

iMovie çözümü, birden çok cihazda düzenlemeleri yönetmeyi hızlı ve kolay hale getirir, böylece iPhone’unuzdan başlayabilir, iPad’inize geçebilir ve masaüstünüzde bitirebilirsiniz. Program, daha akılda kalıcı bir bitiş, ekstra özel efektler ve 80’den fazla akıllı film müziği için bir dizi yüksek kaliteli filtre içerir.

iMovie ayrıca filigranlar, arka plan rengi seçimi, resim yazısı ve metin kutuları ile birlikte gelir, böylece içeriğinize çeşitli farklı şekillerde hayat verebilirsiniz. Öğrenmesi uzun sürmeyen, kullanımı kolay bir arayüze sahip bu uygulama, sayısız reklam öğesinin ilgisini çekecektir.

Fiyatlandırma

Mac kullanıcıları için ücretsiz

10. Pinnacle Studio Ultimate

Eklenti seçenekleriyle en iyi video düzenleme programı

En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
En iyi video edit programları 2022 Video düzenleme
ARTILARI
 • Uygun fiyatlı tek seferlik satın alma
 • Hareket izleme ve bölünmüş ekran gibi gelişmiş özelliklere erişim
 • Prodüksiyon için sinema sınıfı araçların dinamik yelpazesi
 • Çoklu kamera düzenleme ve ana kare kontrolleri
 • Yeni başlayanlar için kullanımı yeterince kolay
EKSİLERİ
 • Satın alma sınırsız güncellemelerle gelmiyor

Pinnacle Studio Ultimate , şimdi 25 sürümünde, hızlı ve etkili video düzenleme programı arayan yeni başlayanlar ve orta düzey kullanıcılar için ideal bir video düzenleme çözümüdür. Bize Corel’den gelen program, son teknoloji gelişmiş araçlarla düzenleme becerilerinizi geliştirmenizi kolaylaştırıyor. 360 videolar oluşturabilir, video maskelemeye erişebilir ve odağı korumak için akıllı nesne izlemeyi kullanabilirsiniz.

Üstün çözüm, güçlü renk derecelendirmesi, göz alıcı reklamlar, stop motion animasyon ve hatta ekran kaydı için dinamik bölünmüş ekran videoları ile birlikte gelir. Ayrıca hareket izleme, video sabitleme, çok kameralı düzenleme, ana kare kontrolleri ve başlık düzenleme gibi bir dizi düzenleme aracıyla denemeler yapabilirsiniz.

Adobe tarafından sunulmayan en gelişmiş video düzenleme çözümlerinden biri olan Pinnacle, her türlü markalı içeriğin video manzarasında doğru izlenimi vermesine yardımcı olacak.

Fiyatlandırma

Pinnacle Studio Ultimate, şaşırtıcı bir şekilde yalnızca 129,95 $’a uygun fiyatlı. Programınız için yalnızca bir kez ödeme yapmanız gerekir, bu nedenle endişelenecek bir abonelik sorunu yoktur.

Video Düzenleme Programı

En İyi Video Düzenleme Programı

En iyi video düzenleme programı, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kabul edilebilir. Çoğu kişi Adobe’nin video yazılımı en iyisi iken başkası için bir diğer yazılım olabilir. Bu ihtiyaçlarınıza göre değişecektir.

En iyi 5 video edit programı video

https://www.youtube.com/watch?v=UtrlyHDgk-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir