1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g fiyatı – Bayram 2024

Bim Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata     8×11 g fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel öğelerinden biri de 8×11 g Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Krema #Dolgulu #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,75 TL

Tarih: 2024-05-01 06:50:45

Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata detayları:
8×11 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Krema Dolgulu Sütlü Çikolata 8×11 g tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir