1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge fiyatı – 2024

Bim A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #A9NLite #160W #Şarjlı #Dikey #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9.299,00 TL

Tarih: 2024-05-15 09:51:20

A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge detayları:

Akıllı İnvertör Motor
Yıkanabilir
Filtreler
5 Adımlı Filtreleme
Sistemi
Eknesel Turbo Siklon
(Multi Siklon)
240 Dk Pil
Süresi
2 Yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden A9N-Lite 160W Şarjlı Dikey Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir