1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi fiyatı – 2024

Bim Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Air #Wash #Kurutmalı #Çamaşır #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 31.999,00 TL

Tarih: 2024-06-06 09:27:54

Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi detayları:

Ürün modeli Samsung
WD90T654DBN1AH Air Wash 1400 Devir 9 / 6 kg
Kurutmalı Çamaşır
Makinesi
E Enerji sınıfı
Çocuk
Kilidi
Ön Yıkama 

Elmas Kazan
Dahili
Wifi
Yıkama ve Kurutma Süresi (S:DD) 7 :
51
Kapak Renkli Kapak +
Siyah
Deco
Su Tüketimi (döngü, sadece yıkama) 50
L
Sıkma Hızı 1400
rpm
2
yıl
garantili
 

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Air Wash 9/6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir