1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li fiyatı – 2024

Bim Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Mach #Yedek #Tıraş #Bıçağı #18li ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2024-04-09 15:36:31

Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li detayları:

Gillette Mach3 erkek tıraş makinesi yedek bıçakları
güvenebileceğiniz hassas, klasik bir tıraş için tasarlanmıştır. Çelikten daha
güçlü bıçaklar daha uzun süre daha keskin kalır (Blue3’e kıyasla).Tüm Mach3
yedek bıçakları tüm Mach3 gövdeleriyle uyumludur. Çelikten daha güçlü 3 bıçak
hassas kesme çeliği ile tasarlanmıştır. Paket başına 18 aya kadar
tıraş.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Mach 3 Yedek Tıraş Bıçağı 18’li tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir