1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Derma Cilt Bakım Kremi 100gr fiyatı – 2024

Bim Derma Cilt Bakım Kremi 100gr   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Derma Cilt Bakım Kremi 100gr ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Derma Cilt Bakım Kremi 100gr .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Derma Cilt Bakım Kremi 100gr ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Derma Cilt Bakım Kremi 100gr Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Derma #Cilt #Bakım #Kremi #100gr ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 219,00 TL

Tarih: 2024-04-12 23:59:11

Derma Cilt Bakım Kremi 100gr detayları:

Bepanthol Derma Cilt Bakım Kremi günlük el ve yüz
bakımı için geliştirilmiştir.Dış etkenler nedeniyle, cilt kuruluğuna bağlı
pul pul dökülen, çatlayan ve gerginleşen cildi nemlendirerek
korur.İçeriğindeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt
bariyerini dış etkenlere karşı korur.Yumuşak vehafif dokusuyla hızlı emilir
ve cilde serinlik hissi verirken yağlılık hissi bırakmaz.Günlük kullanıma
uygundur.Parfüm, renklendirici, paraben içermez.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Derma Cilt Bakım Kremi 100gr tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir