1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Galaxy #S23 #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19.999,00 TL

Tarih: 2024-05-11 00:48:31

Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.4 İnç Dahili Depolama:128 GB Bellek (RAM):8
GB Batarya Kapasitesi (Tipik):4500 mAh Hızlı Şarj:Var 5G:Var
Ekran Teknolojisi Dynamic AMOLED Ekran Çözünürlüğü 1080×2340
(FHD+) Piksel Ekran Çözünürlüğü Standardı FHD+ Yonga Seti (Chipset)
Samsung Exynos 2200 CPU Frekansı 2.8 GHz CPU Çekirdeği 8
Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 50 MPİkinci Arka Kamera Çözünürlüğü 12
MP Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü 8 MP Ön Kamera Çözünürlüğü 10
MP
2 yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy S23 FE 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir