1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi fiyatı – 2024

Bim DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi Bim’de kaç para?

Aradığınız #DW60M5062FS #Programlı #Bulaşık #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17.999,00 TL

Tarih: 2024-06-06 09:11:41

DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi detayları:

Ürün
modeli Samsung DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Enerji Verimlilik Sınıfı F 

Kapasite (Yer Ayarı) 14 Kişi
Program sayısı 6 

Ön Yıkama  

Eko
mod
Gecikmeli
çalıştırma
EKO Program Süresi (sa:dk) 3:15Program sayısı
6
Yıkama Tipi Döner 2 yıl
garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden DW60M5062FS 6 Programlı Bulaşık Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir