1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Galaxy #S21 #128GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17.999,00 TL

Tarih: 2024-05-11 00:32:54

Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu detayları:

Ekran Boyutu:6.4 İnç Dahili Depolama:256 GB Bellek (RAM):8
GB Batarya Kapasitesi (Tipik):4500 mAh Hat Sayısı:Çift Hat Hızlı
Şarj:Var 5G:Var Ekran Teknolojisi Dynamic AMOLED Ekran
Çözünürlüğü 1080×2340 (FHD+) Piksel Ekran Çözünürlüğü Standardı
FHD+ Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) CPU
Frekansı 2.84 GHzCPU Çekirdeği
8 Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 12 MPİkinci Arka Kamera
Çözünürlüğü 12 MP Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü 8 MP Ön Kamera
Çözünürlüğü
32 MP
2
yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy S21 FE 128GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir