1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK fiyatı – 2024

Bim Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Blender #Set #Multiquick #MQ5275BK ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.799,00 TL

Tarih: 2024-05-23 23:50:58

Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK detayları:

21 Hız Ayarı1000 WMotorSPLASHControl
Teknolojisi: Temiz bir mutfak için geliştirilmiş sıçrama
önleyiciPowerBellPlus: Genişletilmiş kesme alanı. Saniyeleriçinde tüm
gıdaları karıştırırEasyClick sistemi iletüm aksesuarlar ile hızlı ve kolay
değişimPlastik ölçü kabı 600 ml, BPA içermez, ml ve fl
ozölçülüYumurtaları, kremayı vb. ürünleri düşük hızdan yüksek hızakadar
kolayca çırpar ve karıştırırMutfak Robotu: Doğrar, dilimler, parçalar ve
yoğurur.2 yıl Braun garanti

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Blender Set Multiquick 5 MQ5275BK tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir