1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi 34 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Sütlü Çikolata Kaplı  Pirinç Patlaklı  Çubuk Bisküvi  34 g fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi 34 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel öğelerinden biri de 34 g Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Çikolata #Kaplı #Pirinç #Patlaklı #Çubuk #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12,50 TL

Tarih: 2024-05-22 04:57:43

Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi detayları:
34 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Çikolata Kaplı Pirinç Patlaklı Çubuk Bisküvi 34 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir