1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti fiyatı – 7 Haziran

Bim 26 Jant  Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel ürünlerinden biri de 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Jant #Ön #Amortisörlü #Dağ #Bisikleti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.299,00 TL

Tarih: 2024-06-03 18:39:47

26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti detayları:
Index Vites Sistemi Güçlendirilmiş Çelik Kadro Amortisörlü Ön Maşa Alüminyum Jant Çelik V-Fren Sistemi

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 26 Jant Ön Amortisörlü Dağ Bisikleti tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir