1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Watch Series SE GPS – 44MM fiyatı – 2024

Bim Watch Series SE GPS – 44MM   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Watch Series SE GPS – 44MM ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Watch Series SE GPS – 44MM .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch Series SE GPS – 44MM ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Watch Series SE GPS – 44MM Bim’de kaç para?

Aradığınız #Watch #Series #GPS #44MM ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.999,00 TL

Tarih: 2024-05-10 10:45:53

Watch Series SE GPS – 44MM detayları:

Teknik özelliklerÜrün
Tipi: Akıllı Saatİşlemci: 64 bit çift çekirdekli
işlemciye sahip s5 SIPİşletim Sistemi:
İOSUyumlu işletim sistemi:
iOSBluetooth: EvetNFC (Yakın Alan)
Desteği: EvetEkran/kontrol Ekran: LTPO Oled Retina
EkranEkran boyutu(cm): 44 cmÇözünürlük
yüksekliği: 368 pixelsGüç
kaynağıBatarya Tipi: Lityum İyon
PilBatarya Ömrü: 18 SaatPil
ömrü (Beklemede): 18 h
Kutu İçeriği: Saat , Şarj Kablosu, Kullanım Klavuzu
2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch Series SE GPS – 44MM tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir