1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Watch Series 3 GPS – 38MM fiyatı – 2024

Bim Watch Series 3 GPS – 38MM   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Watch Series 3 GPS – 38MM ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Watch Series 3 GPS – 38MM .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Watch Series 3 GPS – 38MM ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Watch Series 3 GPS – 38MM Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Watch #Series #GPS #38MM ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.299,00 TL

Tarih: 2024-05-10 10:28:56

Watch Series 3 GPS – 38MM detayları:

Teknik özellikler

Ürün Tipi: Akıllı Saat
Bellek Kapasitesi: 8
GB
İşletim Sistemi: İOS
Uyumlu işletim sistemi:
iOS
Bluetooth: Evet
Renkli Ekran: Evet
Kayış Boyutu: 130mm – 200mm
arası
Batarya Ömrü: 18 Saat
Kutu İçeriği: Saat
Yükseklik: 38mm
Ağırlık: 26,7g
2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Watch Series 3 GPS – 38MM tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir