1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN fiyatı – 2024

Bim Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Sihirli #Smart #Kumanda #MR22GN ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 799,00 TL

Tarih: 2024-04-07 19:22:06

Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN detayları:
2022 litreG Smart TV’ler ile UyumluNETFLIX ve Prime
Video Kısayol TuşlarıMouse Gibi Sezgisel İşaretleme ve Tekerlek
KontrolüEvrensel Uzaktan KumandaSayı Tuş TakımıOLED Modelleri :
OLED Z2, G2, C2, B2, A2 serisiQNED Modelleri : QNED99, 90, 85, 80
serisiNanoCell Modelleri : NANO80, 75 serisiUHD 4K Modelleri : UQ90,
UQ80, UQ75, UQ70 serisi2 Yıl LG Türkiye Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sihirli Smart TV Kumanda MR22GN tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir