1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Iphone #Pro #256GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 72.000,00 TL

Tarih: 2024-05-07 12:06:24

Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu detayları:
Yüz Tanıma: VarEkran Boyutu: 6,1
inçEkran Boyut Aralığı: 6 inç ve ÜzeriPil Gücü: 3650 mAhÖn
(Selfie) Kamera Aralığı: 8 – 13,9 MPÖn (Selfie) Kamera: 12 MPRAM
Kapasitesi: 8 GB RAMPil Gücü Aralığı: 3500 – 3999 mAhKamera
Çözünürlüğü Aralığı: 20 MP ve ÜzeriDahili Hafıza: 256 GBKablosuz
Şarj: VarKamera Çözünürlüğü: 48 MP + 12 MP + 12 MP2 Yıl Apple Türkiye
Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 15 Pro 256GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir