1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı fiyatı – 2024

Bim Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Intercom #Motosiklet #Kask #Kulaklığı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.899,00 TL

Tarih: 2024-05-08 23:52:16

Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı detayları:
17 Saat Telefon Bağlantısı Kullanım Süresi15
Saat İnterkomlar Arası Konuşma SaatiKullanırken Şarj
EdilebilirNavigasyon DeşteğiGoogle Assistant DesteğiTelsiz
BağlantısıBağımsız Ses Kontrolü800 mAh Geliştirilmiş BataryaSuya
Karşı DayanıklıSiri DesteğiStereo MüzikSon Numarayı
AramaGeliştirilmiş Dinamik HoparlörEşzamanlı Çift Telefon
BağlantısıEvrensel İnterkomMüzik Çalar KontrolüGeliştirilmiş
Gürültü AzaltıcıTüm Kask Modellerine UyumluDarbelere Karşı Dayanıklı
Tasarım2 Yıl Garanti

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Intercom Motosiklet Kask Kulaklığı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir