1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Yüz Temizleme Fırçası fiyatı – 2024

Bim Yüz Temizleme Fırçası   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Yüz Temizleme Fırçası ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Yüz Temizleme Fırçası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Yüz Temizleme Fırçası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Yüz Temizleme Fırçası Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yüz #Temizleme #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 799,00 TL

Tarih: 2024-05-04 09:24:20

Yüz Temizleme Fırçası detayları:

Göz ve Burun Bölgesine Yönelik Tasarım,
Uygulama
ile Cilt Taraması ve Kişisel Rutin Rehberi,
Süper Yumuşak ve Esnek Silikon Uçlar,
Ultra
Hijyenik Derinlemesine Temizlik
Sülfat, Ftalat ve Paraben
İçermez

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Yüz Temizleme Fırçası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir