1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme fiyatı – 2024

Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Cilt #Siyah #Nokta #Temizleme ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.499,00 TL

Tarih: 2024-05-04 09:40:44

Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme detayları:

Kuru ve Ölü Hücre
Temizleme Teknolojisi,
ION+ Ultra Hijyenik
Derinlemesine Temizlik,
ION- Derin Besleme
Teknolojisi,
Mikro Akım Yüz Germe
Teknolojisi,
Gözenek Açıcı Derin
Isınma Teknolojisi,
Kırmızı Işık Aktif
Rejenerasyon Teknolojisi,
Uygulama ile Cilt
Taraması ve Kişisel Rutin Rehberi,
Akıllı Sonik Titreşim
Teknolojisi,
Gençlik Işıltısı Masaj
Teknolojisi

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cilt Ve Siyah Nokta Temizleme tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir