1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV fiyatı – 7 Haziran

Bim 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV Bim’de kaç para?

Aradığınız #İNÇ #SN50F950 #FRAMELESS #ULTRA #GOOGLE ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 10.999,00 TL

Tarih: 2024-06-04 08:35:22

50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV detayları:

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 50 İNÇ SN50F950 FRAMELESS ULTRA HD GOOGLE TV tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir