1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi 3×69 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi	   3×69 g fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi 3×69 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 3×69 g Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Hindistan #Cevizli #Marshmallowlu #Kakao #Kaplamalı #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 36,00 TL

Tarih: 2024-04-29 16:01:28

Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi detayları:
3×69 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Hindistan Cevizli Marshmallowlu Kakao Kaplamalı Bisküvi 3×69 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir