1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası fiyatı – 2024

Bim 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #12V #Liion #Akülü #Vidalama #Takım #Çantası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.399,00 TL

Tarih: 2024-04-09 15:02:40

12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası detayları:

Model adı 12V 1.5 Ah Li-ion Entegre Akülü Vidalama
LD12SPGüç (Volt): 12Yüksüz Hız (dev/dk) (RPM): 0-900Tork (NM):
16Akü Türü: Li-IonAkü Adedi: DahiliMandren (mm): 10Metal
Delme Kapasitesi (mm): 6,5Ahşap Delme Kapasitesi (mm): 15Akım (Ah):
1,5″Takım ÇantasıAçma ve kapama tetiği , İleri ve geri sürgüsü
Anahtarsız mandren, Şarj cihazı Şarj ve akü kapasitesi göstergesi,12
parça vidalama ucu2 yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 12V 1.5 Ah Li-ion Akülü Vidalama + Takım Çantası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir