1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW fiyatı – 2024

Bim 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Şarjlı #Süpürgesi #BHHV320BQW ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.999,00 TL

Tarih: 2024-04-09 14:47:03

12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW detayları:
Dijital led gösterge paneliEntegre uç ile
erişimi zor bölgelerde başka aparata ihtiyaç duymaksızın kolay kullanım
sağlar.20 dakikaya kadar çalışma süresi.Kalan şarj ve filtre temizliği
zamanı her an görünür.Kire dokunmadan hazne boşaltılır ve filtre kolayca
çıkarılır. 700 ml boşaltma haznesi.Yıkanabilir filtre.2 yıl
garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 12 V Şarjlı El Süpürgesi BHHV320B-QW tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir