1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW fiyatı – 2024

Bim 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #12V #Şarjlı #Standard #Girişli #Süpürgesi #BHHV315JQW ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.999,00 TL

Tarih: 2024-04-09 14:29:57

12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW detayları:
Dijital led gösterge paneli.Entegre uç ile
erişimi zor bölgelerde başka aparata ihtiyaç duymaksızın kolay kullanım
sağlar.16 dakika çalışma süresi.Kalan şarj ve filtre temizliği zamanı
her an görünür. Kire dokunmadan hazne boşaltılır ve filtre kolayca
çıkarılır. 700 ml boşaltma haznesi.Yıkanabilir filtre.2 yıl
garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 12V Şarjlı Standard Girişli El Süpürgesi BHHV315J-QW tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir