1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4448119 numara kime ait, arayan kim?

4448119 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4448119 no’su arıyorsa burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza değğin içerikler mevcutsa alttan inceleyebilirsiniz.

Bu telefon numarasının yazılışı: dört yüz kırk dört – sekiz – yüz on dokuz

444 81 19 olarak sizleri çaldıran telefon numarasının kim tarafından kullanıldığı öğrenmek için görüşlera okuyabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara destek olmak için aşağıda ki değerlendirme bölümünden paylaşabilirsiniz.

4448119 Numarası numara kimin üstüne kayıtlı?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler?

1- Aşina olmadığınız numaralardan arayıp size kendini “Polis” gibi tanıtan sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere inanmayınız. Asker gibi kişiler özel numaradan aramazlar. Daha doğrusu genel itibari ile aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik sorunuz)

2- Yabancı numaradan arayıp: “banka hesabınızdan 3 kişiye eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz lazım” gibi cümleler ile sizi dolandırmaya çalışanlara karşı uyarnık olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle birliktedahili olarak bu firmadan tv aboneliği de mevcut lakin kurulmamış. Bunu da kuralım mı gibi sözlere inanmayınız.

4- Sizi az az çaldırıp kapatan numaraları geri aramayınız. Amaçları muhtemelen sizin onları geri aramanız.

4448119 numarasının arama sebebi nedir?

İşte önceden aranmış olan insanlardan sizi arayan tel no için 4448119 için kullanıcı görüşlerı…

Yorum mevcut değilse siz aşağıdaki yorum bölümünden lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir