1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4441749 numara kime ait, arayan kim?

4441749 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4441749 no’su arıyorsa burada telefon numaranızı çeviren neden arandığınıza ilişikin içerikler mevcutsa altta görebilirsiniz.

Bu tel nosunun yazılışı: dört yüz kırk dört – bir – yedi yüz kırk dokuz

444 17 49 olarak sizleri çaldıran tel nosunun neden aradığını bilmek için değerlendirmelera göz atabilir, siz biliyorsanız diğer kullanıcılara destek olmak için aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

4441749 Numarası numara kimin üstüne kayıtlı?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler??

1- Bilmediğiniz numaralardan arayıp size kendini “Polis” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın illegal işler listesine karıştığına ilişikin şeyler söyleyenlere kulak vermeyiniz. Polis gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu genel olarak aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Daha önce karşılaşmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi aklınızı çelmeye çalışanlara karşı temkinli olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber bu şirketten tv aboneliği de tanımlanmış ancak kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere aldırış etmeyiniz.

4- Sizi kısa kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4441749 neden arıyor?

İşte daha önce aranmış olan sizi arayan tel no için 4441749 için atılan değerlendirmeler…

Değerlendirme yoksa siz altta bulunan yorum bölümünden lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir