1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4446760 numara kime ait, arayan kim?

4446760 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4446760 nosu aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren tel no’nun kim tarafından kullanıldığına değğin değerlendirmeler bulunuyorsa altta görebilirsiniz.

Bu tel no’nun yazılışı: dört yüz kırk dört – altı – yedi yüz altmış

444 67 60 olarak sizleri arayıp kapatan tel no’nun kim tarafından kullanıldığı bilmek için geri dönüşlera okuyabilir, siz biliyorsanız diğer kullanıcılara destek olmak için aşağıda ki değerlendirme bölümünden paylaşabilirsiniz.

4446760 Numarası neden sürekli arıyor?

Nasıl dolandırıyorlar?

1- Aşina olmadığınız numaralardan arayıp size kendini “Hakim” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın illegal işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Savcı gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu hiç aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Bilmediğiniz numaradan arayıp: “banka hesabınızdan 3 kişiye eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi aklınızı çelmeye çalışanlara karşı temkinli olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber bu firmadan tv aboneliği de tanımlanmış ancak kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere kanmayınız.

4- Sizi ufak ufak çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük olasılıkla sizin onları geri aramanız.

4446760 numarasının arama sebebi ne olabilir?numarası kimin neden arar?

İşte önceden aranmış olan insanlardan sizi arayan tel no için 4446760 için kullanıcı geri dönüşlerı…

Yorum yoksa siz aşağıda yer alan yorum bölümünden lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir