1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4442636 numara kime ait, arayan kim?

4442636 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4442636 telefon numarası aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza değğin değerlendirmeler bulunuyorsa aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu telefon numarasının yazılışı: dört yüz kırk dört – iki – altı yüz otuz altı

444 26 36 olarak sizleri arayan telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için incelemelera bakabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için altta ki görüş alanından paylaşabilirsiniz.

4442636 no’su numara kimin üstüne kayıtlı?

Nasıl dolandırıyorlar?

1- Yabancı numaralardan arayıp size kendini “Muhabir” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere kulak vermeyiniz. Polis gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu pek aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik ibraz ederler)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış haberiniz var mı? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi aklınızı çelmeye çalışanlara karşı dikkatli olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber ş holdingden tv aboneliği de mevcut ama kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere aldırış etmeyiniz.

4- Sizi çok az çaldırıp kapatan numaraları geri çevirmeyiniz. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4442636 numara kime ait?

İşte daha önce arananlardan sizi arayan telefon no olan 4442636 hakkında ki incelemelerı…

Değerlendirme mevcut değilse siz aşağıdaki yorum bölümünden lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir