1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4445734 numara kime ait, arayan kim?

4445734 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4445734 telefon numarası aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren neden arandığınıza konusunda içerikler mevcutsa altta ki içerikten okuyabilirsiniz.

Bu tel no’nun yazılışı: dört yüz kırk dört – beş – yedi yüz otuz dört

444 57 34 olarak sizleri arayıp kapatan tel no’nun niye aradığını bilmek için görüşlera göz atabilir, siz biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için altta ki yorum yerinden paylaşabilirsiniz.

4445734 Numarası neden arıyor?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler??

1- Bilmediğiniz numaralardan arayıp size kendini “Banka görevlisi” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın kara işler listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Savcı gibi kişiler özel numaradan aramazlar. Daha doğrusu pek aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik sorunuz)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka kişilere eft yapılmış bilginiz var mı? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi kandırmaya -aldatmaya çalışanlara karşı şüpheci olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber ş holdingden tv aboneliği de mevcut lakin kurulmamış. Bunu da gibi sözlere aldırış etmeyiniz.

4- Sizi kısa kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4445734 numarası neden arar?

İşte daha önce arananlardan sizi arayan telefon no olan 4445734 için kullanıcı görüşlerı…

Değerlendirme yoksa siz aşağıdaki yorum alanından lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir