1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4444587 numara kime ait, arayan kim?

4444587 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4444587 nosu arıyor ise burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza ilişikin incelemeler bulunuyorsa altta görebilirsiniz.

Bu tel no’nun yazılışı: dört yüz kırk dört – dört – beş yüz seksen yedi

444 45 87 olarak sizleri çaldıran tel no’nun kime ait olduğunu öğrenmek için incelemelera bakabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için altta ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

4444587 Numarası neden arıyor?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler?

1- Bilmediğiniz numaralardan arayıp size kendini “Hakim” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın illegal işler listesine karıştığına ilişikin şeyler söyleyenlere inanmayınız. Hakim gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu pek aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik sorunuz)

2- Bilmediğiniz numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka kişilere eft yapılmış haberiniz var mı? şifrenizi değiştirmeniz lazım” gibi cümleler ile sizi kandırmaya -aldatmaya çalışanlara karşı Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle birliktedahili olarak bu şirketten tv aboneliği de mevcut ancak kurulmamış. Bunu da gibi sözlere kanmayınız.

4- Sizi az az çaldırıp kapatan numaraları geri çevirmeyiniz. Amaçları zaten sizin onları geri aramanız.

4444587 numarası kimin?

İşte aranan kişilerden sizi arayan telefon numarası için 4444587 için kullanıcı incelemelerı…

Değerlendirme mevcut değilse siz aşağıdaki yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir