1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4442846 numara kime ait, arayan kim?

4442846 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4442846 nosu aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren sizi kimin aradığına değğin geri dönüşler bulunuyorsa aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu telefon numarasının yazılışı: dört yüz kırk dört – iki – sekiz yüz kırk altı

444 28 46 olarak sizleri arayan telefon numarasının niye aradığını öğrenmek istiyorsanız geri dönüşlera bakabilir, siz biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için aşağıda ki değerlendirme bölümünden paylaşabilirsiniz.

4442846 no’su arayan kim?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler?

1- Yabancı numaralardan arayıp size kendini “Asker” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Polis gibi kişiler özel numaradan aramazlar. Daha doğrusu genel itibari ile aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik ibraz ederler)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi dolandırmaya çalışanlara karşı Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber ş holdingden tv aboneliği de mevcut lakin kurulmamış. Bunu da gibi sözlere kulak vermeyiniz.

4- Sizi çok kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük olasılıkla sizin onları geri aramanız.

4442846 no’su neden arar?

İşte önceden aranmış olan insanlardan sizi arayan telefon numarası için 4442846 için kullanıcı geri dönüşlerı…

Değerlendirme mevcut değilse siz altta bulunan yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir