1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4444489 numara kime ait, arayan kim?

4444489 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4444489 no’su aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren sizi kimin aradığına değğin değerlendirmeler bulunuyorsa altta görebilirsiniz.

Bu telefon nosunun yazılışı: dört yüz kırk dört – dört – dört yüz seksen dokuz

444 44 89 olarak sizleri çaldıran telefon nosunun kime ait olduğunu öğrenmek için değerlendirmelera okuyabilir, siz biliyorsanız diğer kullanıcılara destek olmak için aşağıda ki değerlendirme bölümünden paylaşabilirsiniz.

4444489 no’su arayan kim?

Nasıl dolandırıyorlar?

1- Yabancı numaralardan arayıp size kendini “Banka görevlisi” gibi tanıtan sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Bankacı gibi kişiler şahsi numaradan aramazlar. Daha doğrusu genel itibari ile aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik ibraz ederler)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan 3 kişiye eft yapılmış bilginiz var mı? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi kandırmaya -aldatmaya çalışanlara karşı uyarnık olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle birliktedahili olarak bu firmadan tv aboneliği de tanımlanmış ancak kurulmamış. Bunu da kuralım mı gibi sözlere kulak vermeyiniz.

4- Sizi çok kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4444489 numarasının arama sebebi nedir?

İşte daha önce arananlardan sizi arayan tel no olan 4444489 için atılan değerlendirmeler…

Değerlendirme yoksa siz alttaki yorum alanından lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir