1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4445795 numara kime ait, arayan kim?

4445795 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4445795 nosu arıyor ise burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza konusunda içerikler mevcutsa aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu tel no’nun yazılışı: dört yüz kırk dört – beş – yedi yüz doksan beş

444 57 95 olarak sizi arayan tel no’nun kime ait olduğunu öğrenmek için görüşlera göz atabilir, sizin bilginiz mevcutsa diğer kullanıcılara destek olmak için altta ki değerlendirme alanından paylaşabilirsiniz.

4445795 Numarası arayan kim?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler??

1- Yabancı numaralardan arayıp size kendini “Banka çalışanı” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın terör örgütü listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere kulak vermeyiniz. Polis gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu genel olarak aramazlar genelde adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Anımsamadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka kişilere eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi dolandırmaya çalışanlara karşı şüpheci olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber ş holdingden tv aboneliği de tanımlanmış lakin kurulmamış. Bunu da kuralım mı gibi sözlere kanmayınız.

4- Sizi çok az çaldırıp kapatan numaraları geri aramayınız. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4445795 numarası neden arar?

İşte sizin gibi arananlardan sizi arayan telefon no olan 4445795 hakkında ki görüşlerı…

Yorum yoksa siz aşağıdaki yorum alanından lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir