1. Anasayfa
  2. Wordpress

2024’de 30 adet bedava premium WordPress teması!

2024’de 30 adet bedava premium WordPress teması!
WordPress sorgu sayısı ve CPU kullanımını düşürün

WordPress dünyanın en popüler dolayısıyla en çok kullanılan site yapım aracı. Bu aracın en önemli yanı belki de görünümün kalbi olan Temalar!

WordPress temaları, ücretsiz, kısıtlı ücretsiz, preimum yani paralı gibi sürümlerle sunuluyor. Ancak bazı ücretsiz temalar o kadar iyi olabiliyor ki premium yani ücretli temalara hiç gerek kalmıyor. Tabi bazı kullanıcılara piyasada ki hiç bir tema uymuyor onların kendine has tema yaptırması gerekiyor. Neyse, konumuza dönecek olursak: WordPress için hazırlanmış Premium tadında 30 adet ücretsiz temayı sizlere sunuyoruz. Dilediğinizin önce demosuna bakın sonrada indirip sitenizde deneyin. Ne de olsa hepsi ücretsiz! (:

Luna WordPress Teması

Eğer portföy sayfası veya bir ızgara tarzı blog deneyimi arıyorsanız bu temayı deneyin.

Demo | İndir


 

MK – Yeni WordPress Teması

MK, temiz bir arayüz, kenar çubuğu menüleri, tam sayfa görüntü ile yeni bir tema. Tema duyarlı ve customizer panelinden diğer özellikleri tam kontrol etmenizi sağlıyor.

Demo | İndir


 

Cordillera Teması

Bu tema duyarlı bir tasarıma sahip ve birçok önemli özelliği ile birlikte geliyor. HTML5 ve CSS3 ile geliştirildi. Farklı bir tarza sahip bu temayı denemeniz önerilir.

Demo | İndir


 

Toivo Lite – Blog Teması

Kenar çubuğu çizgisi bağlantıları ile bir ve iki sütun düzenli wordpress için blog teması. Bu lite sürümü: başlık ve arka plan görüntüleri, çizgisi başlığı, renkler gibi kişisel blog deneyimi gerektiren hemen her şeyi yapmanıza izin veriyor.

Demo | İndir


 

Sydney Kurumsal Tema

Sydney sizin ajans portföyü görüntülemeniz için mobil duyarlı kurumsal bir tema. Tam renk kontrolü, tam ekran kaydırıcı, yapışkan navigasyon vb gibi özellikleri ile bu tema denenmeyi hak ediyor.

Demo | İndir


 

Match – Düğün blog Teması

Tema düğün fotoğrafları hazırlanmış gibi ancak yine fotoğrafları kullanarak duvarkağıdı, caps gibi blog siteleri de yapmanıza olanak sağlıyor.

Demo | İndir


Starter (Başlangıç) ​​- Bir Sayfalık WordPress Teması

Eğer tek bir sayfalık, duyarlı WordPress teması arıyorsanız tam size göre. Kullanım panelinden yazıtipi, renk ve başlık değiştirme gibi ayarları yapmak mümkün.

Demo | İndir


 

OneEngine – Ücretsiz Bir Sayfa WordPress Tema

Bu üst tasarlanmış WordPress teması hiçbir zaman kendi düzenleri yapmak için bir düzen oluşturucu ile kendi içinde benzersizdir. Hemen dönüşüm elde etmek ziyaretçi dikkatini yakalamak için tam genişlikte kaydırıcı ile başlayarak sadece mükemmel. Tema inanılmaz paralaks arka plan efektleri onun tamamen onepage düz tasarımı ile birlikte daha da cazip hale ile duyarlı.

Sınırsız renk şemaları ve ekran web elemanlarının benzersiz bir kullanıcı arayüzü ile bu temayı ücretsiz WordPress temaları iyi yapan şeydir.

Demo | İndir


 

Geniş – Ücretsiz temiz bir duyarlı WordPress tema

Blog tarzı, portföy tarzı vb Bu tema duyarlı ve akıcı görüntüler aracılığıyla eylem yerleştirme doğru bir çağrı, 4 sonrası düzenleri, 6 şablonları ve çok daha fazla özellik için kaymak inanılmaz kaydırıcı içerir ile birden fazla tema olanakları ile iş web siteleri için ideal ücretsiz tema kullanın.

Demo | İndir


 

Adament – Ücretsiz tam ekran duyarlı WordPress teması

Bu bir tam ekran fotoğraf WordPress tema  kurulumu için ideal bir prim fotoğrafçılık ile ilgili web sitesi. Tema özelleştirmek için pek çok seçenek ile geliyor ve tema renk şeması da özelleştirilebilir.

Demo | İndir


 

 Zenith – Ücretsiz Duyarlı WordPress Düğün Teması

Zenith Bootstrap 3 çerçeve üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir  duyarlı WordPress teması. Bu bir düz düğün WordPress şablonu. Düğün ile ilgili web sitesi kurmak için idealdir.

Demo | İndir


 

Socute – Ücretsiz WooCommerce E-Ticaret WordPress Teması

Socute temiz bir e-ticaret, alışveriş teması. Markafoni, Trendyol gibi siteler yapmak istiyorsanız tam size göre. Bu sürüm ücretsiz ancak kısıtlı. Beğenirseniz üst özellikler için satın alabilirsiniz.

Demo | İndir


Hueman – Ücretsiz Duyarlı WordPress Teması

Tamamen duyarlı yüksek çözünürlüklü WordPress dergisi ve bloglar için oluşturulmuş, oldukça işlevsel bir ücretsiz WordPress teması. Kesinlikle denemenizi öneririz, gerçekten ücretsizler arasında en farklı ve gelişmiş olanı.

Demo | İndir


 

Ücretsiz Yapım Aşamasında WordPress Teması

HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş, ücretsiz WordPress yapım aşamasında teması.

Demo | İndir


 

Sixteen (Onaltı) Duyarlı Ücretsiz Sanatsal WordPress Tema

Sixteen adlı artistik wordpress teması çoğu blog için uygun.

Demo | İndir


Ücretsiz Duyarlı Retina Hazır WordPress Teması

Basit, temiz ve duyarlı Retina Hazır WordPress Teması, tabletler ve mobil cihazlara otomatik olarak uyum sağlar. Zarif tasarımı ile birlikte çok sayıda tema seçenekleri ile kolayca özelleştirilebilir.

Demo | İndir


 

Attitude – Duyarlı Retina Hazır WordPress Teması

Tabletler ve mobil cihazlara otomatik uyum sağlayan, basit temiz ve duyarlı Retina Hazır WordPress Teması.

Demo | İndir


 

PYTHEAS – Ücretsiz Duyarlı Kurumsal WordPress Teması

PYTHEAS kurumsal için tamamen duyarl iş, portföy tarzı web siteleri için ideal.

Demo | İndir


 

Alhena – Ücretsiz Kurumsal WordPress teması

Alhena duyarlı, temiz ve kurumsal WordPress Teması. HTML5 ve CSS3 gibi en modern teknolojileri kullanıyor.

Demo | İndir


 

POINT – Ücretsiz Popüler WordPress Teması

Point ÜCRETSİZ duyarlı bir tema, çok amaçlı ve esnek. Gelişmiş seçenekler paneli sayesinde, birden fazla site düzeni, arka planlar ve renk şemaları yanı sıra tema kontrolü ile sitede epeyce söz sahibisiniz. Haber, teknoloji, oyun, kişisel, moda, kadın, sağlık siteleri için ideal.

Demo | İndir


 

Sugar & Spice – Ücretsiz WordPress Teması

Sugar & Spice şık ve kadınsı bir tema. Özellikler: kendi logosunu ve favicon yüklemek seçeneği, özelleştirilebilir renkler ve arka plan, 3 farklı düzen seçenekleri. Ve tabi ki mobil duyarlı.

Demo | İndir


 

Corpo – Ücretsiz Duyarlı İş portföy teması

Corpo  duyarlı iş ve portföy teması, kişisel veya kurumsal web sitesi için de kullanılabilir.

Demo | İndir


 

Doke Doke – Ücretsiz Ajans WordPress Teması

Profesyonel olarak hemen her özelliği bulunan bu tema ile özellikle işinizi kolayca siteniz üzerinden tanıtabilirsiniz. Ajanslar, firmalar, kişisel tanıtımlar için ideal.

Demo | İndir


 

Verimli – Ücretsiz Duyarlı bir iş WordPress teması

Verimli – Güçlü tema seçenekleri ile özellikli bir WordPress teması.

Demo | İndir


 

Simple Dark – WordPress Portföy Teması

Basit ve sade yapısıyla dikkat eçeken düüz bir wordpress teması.

Demo | İndir


Vantage – Ücretsiz Premium WordPress tema

Demo | İndir


 

BigFoot – Reklamlar için büyük wordpress premium tema

Tam ekran resimler ve fotoğraf albümleri için ideal bir tam boyutlu ilginç bir tema.

Demo | İndir


 

Tempera – Ücretsiz Premium WordPress Teması

Hepimiz sonrası biçimleri, dergi ve blog dahil 8 düzenleri, 40+, sosyal simgeler toz ve ekstra yoğunluk için özelleştirilebilir üst çubuğunda bile harmanlanmış serpilir.

Demo | İndir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir