1. Anasayfa
  2. Türkçe Yama

PES 2017 Türkçe yaması burada! TR dil dosyası ile oyunu Türkçe oynayın!

PES 2017 Türkçe yaması burada! TR dil dosyası ile oyunu Türkçe oynayın!
Pes 17 türkçe spiker

Sevilen futbol oyunu Pes 2017 geçtiğimiz aylarda çıkışını yaptı, ancak oyun ile ilgili bir çok sorun mevcut.

Fifa 2017’nin tek rakibi PES 2017, çıkış yaptığı günden bu yana çokca eleştri aldı, almaya da devam ediyor. Sürekli sorulan Pes mi Fifa mı? sorusunun cevabı hala muallaklığını korurken, 2 oyunda birbirine karşı farklı özellikleri ile rakip oluyor.

Özellikle Fifa, takımların lisansını neredeyse tamamen alması ile sevilirken, Pes’de müthiş bir lisans sorunu yaşanıyor ve popüler takımlar bile Pes oyunlarında lisans sıkıntısı nedeli ile çok değişik isimlerle anılıyor. Fifa’da popüler oyuncular hariç oyuncu yüzleri neredeyse hiç benzemiyorken Pes oyunlarında en tanınmadık futbolcuların bile yüzleri gerçeğine benzeyebiliyor.

Fifa’da Türkiye süper ligi mevcutken Pes’de neredeyse hiç bir Türk takımı bulunmuyor (neredeyse olduğunu söyledim çünkü güncelleme ile yavaş yavaş getiriyorlar) bunlar gibi bir çok farklı özellik ile birlikte savaş oyunların oyuncu kitlesi de kendine yakın bulduğu oyunu oynuyor.

Pes 2017 çıktığı günden bu yana orjinal olarak oynanabiliyor. Ancak büyük birkesim oyunu internetten full olarak indirip, crack yaparak oynamaya çalışıyor ve crack ne zaman çıkarsa o zaman oynuyor. Konami’de bu sene işi sıkı tuttu ve PES 2017 oyununun ilacı çok geç, oyunun çıkışından 1, 1 buçuk ay sonra çıktı.

PES 2017 İNGİLİZCE SPİKER

Pes 2017’yi illegal yollardan internetten edinen Türk kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri oyunda Türkçe dilinin bulunmayışı. Orjinalinde oyunda Türkçe dilini görmek mümkün ancak internetten indirenler yabancı kaynaklı oyun indirdiği için Pes 2017’de Türkçe bulunmuyor. Oyunu Japonca v.s. olanlar da İngiliz spikere hasret 🙂

PES 2017 TÜRKÇE SPİKER

Pes 2017’nin Türkçe spikerini indirmek için de bu konuya gidiniz.

PES 2017 TÜRKÇA YAMA

Bizde bu dil karmaşasına bir nebze katkıda bulunmak amacı ile Pes 2017’nin Türk tutkunların oyunu Türkçe oynayabilsinler diye oyunun Türkçe dil dosyasını indirime sunduk. Aşağıda ki Pes 2017 Türkçe yamasını oyunun kurulu olduğu dizindeki Data klasörü içine atmanız yeterli.

Türkçe yamayı indirmek için buraya tıklayın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir